Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades30. janvārī skolā notika tiešsaistes starpnovadu (II posma) olimpiāde ekonomikā 10. – 12. klasēm, kurā Karīna Davidova (11.a klase, skolotāja Mārīte Skrabutena) un Līva Kārkliņa (11.b klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa) ieguva 3. vietu, Hugo Vīksne – Sarkanais (11.b klase, skolotāja Ingrīda Bērziņa) ieguva atzinību.
5. februārī skolā notika tiešsaistes starpnovadu (II posma) olimpiāde ķīmijā 9. – 12. klasēm, kurā Andis Daugavietis (9.b klase, skolotāja Iveta Briede) ieguva 2. vietu un Evelīna Paula Ķerķe (9.b klase, skolotāja Iveta Briede) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Silto džemperu diena

ekoskolas_latvŠī gada 12. februārī Pļaviņu novada ģimnāzija piedalījās akcijā “Silto džemperu diena”. Skolas telpās nedaudz tika samazināta temperatūra, un šajā dienā visi skolā ieradās siltos džemperos un jakās, kas arī simboliskā veidā apliecināja atbalstu iniciatīvai. Papildus tam skolā organizējām izglītojošu lekciju par klimata pārmaiņām.