Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Konkurss „Izzini Barikādes” 5.- 8. klašu skolēniem

Par godu 1991. gada Barikāžu laika notikumu atcerei 18. janvārī skolas Politklubs organizēja konkursu 5.-9. klašu skolēniem „Izzini Barikādes”. Lasīt vairāk…

Darba plāns 28. janvāris – 2. februāris

Skolā dežurē 11.b klase

Pirmdiena, 28. janvāris
10.00 Starpnovadu (2. posma) tiešsaistes olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 11. – 12. klasēm 19.kab. (piedalās: A.Kapteine, K.Davidova, L.Liepiņa, L.Janoviča, S.Djubina, V.Adamoviča)
11.05 Pašpārvaldes darba grupu sanāksme 102.kab.
Līdz plkst. 15.00 zinātniskās pētniecības darbu prezentācijas iesūtīšana elektroniski: iveta.krastina@png.edu.lv (V. Sakovičš, R. Jansons)
16.30 12.klases Žetona vakara priekšnesuma ģenerālmēģinājums svinību zālē

Otrdiena, 29. janvāris
15.30 PP sanāksme 201.kab.
Tikšanās ar IZM, Yad Vashem memoriāla un Izraēlas vēstniecības pārstāvjiem Rīgā (I.Krastiņa)
Psihologu informatīvā sanāksme par psihologu-pārraugu pienākumiem un dokumentācijas izstrādi Rīgā (Dz.Vanaga)
Iesniegumu iesniegšanas, par kabinetu izmantošanas iespējām Žetona vakarā, pēdējā diena skolas kancelejā

Trešdiena, 30. janvāris
8.00 ZPD praktiskās daļas prezentācija (R. Jansons, V. Sakovičs) 215.kab.
10.00 Starpnovadu (2.posma) tiešsaistes olimpiāde ekonomikā 19.kab. (piedalās: H. Vīksne-Sarkanais, K. Davidova, L. Liepiņa, L. Vestfāle, L. Kārkliņa, M. Kotovičs)
Starpnovadu (2. posma) olimpiāde angļu valodā 8.-9.klasēm I.Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: I. Kažus, A. Esiņa, K. Ostrovskis, A. Daugavietis, B. Skrabutena, G. Eizāns, M. Krēbss, E. Visocka, E. Kalnriekstiņš, U. Ivanova)
14.00 Starpinstitucionālā sanāksme (L. Ivanova, S. Fjodorova)
ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, projekta numurs: 8.3.2.2/16/I/001, 5. ab klašu skolēnu mācību vizīte izglītības un radošo tehnoloģiju centrā Siguldā “Mazā brīnumzeme”

Ceturtdiena, 31. janvāris
Konference “Atvērta sadarbība inovācijām” Rīgā (V.Platgalve)
Skolas reģistrācija konkursam ”Tīrai Latvijai”- izlietotu bateriju un makulatūras vākšana

Piektdiena, 1. februāris
9.00 – 14.00 Starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 9. – 12. klasēm 104. kab. (piedalās: A. Žukova, A. Daugavietis, B. Skrabutena, A. Esiņa, L. E. Pitjukeviča, S. Balode, K. Priede, K. Davidova, M. Ķirsis, S. Djubina, A. K. Kriņicka, P. Lamberga, L. Janoviča)
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 11. b, 10. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Līdz plkst.12.00 komandu pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena Absolventu kausa sacensībām basketbolā saskaņā ar turnīra nolikumu
15.30 A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīra 100 basketbola soda metienos fināls sporta zālē
S!-Fischer ziemas skolēnu čempionāts slēpošanā 2. posms Siguldā

Sestdiena, 2. februāris
9.00 Absolventu kausa 43. izcīņas sacensības basketbolā sporta zālē
18.00 Žetona vakars svinību zālē

28.01. – 1.02. A. Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs 100 basketbola soda metienos sporta zālē
28.01. – 1.02. Izstāde “Iepazīsti Krieviju” 2. stāva foajē
28.01.- 01.02. Skolas sacensības slēpošanā
Līdz 1.02. “Draudzīgā aicinājuma akcija”
28.01 – 1.02. Tematiskā izstāde “Grāmata caur laiku lokiem”- skolas bibliotēkā