Gaidām un svinam svētkus atbildīgi

Ekopadome ikvienu aicina kritiski domāt, mērķtiecīgi sadarboties un aktīvi iesaistīties savu un sabiedrības vides problēmu risināšanā, kas vērstas uz atbildīgu attieksmi un motivāciju rīkoties apkārtējās vides saglabāšanā! Lasīt vairāk…

Izrāde „Sudraba slidas” Latvijas Nacionālajā teātrī

Sudraba_slidas_6.b10. decembrī iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 6.b klases skolēni apmeklēja Latvijas Nacionālajā teātrī Mērijas Meipsas-Dodžas ģimenes pasaku „Sudraba slidas”, kas ir viena no pazīstamākiem Ziemassvētku stāstiem. Tas aizved uz 19. gadsimta Holandi pie tur dzīvojošiem bērniem – jauko Grēteli un viņas krietno brāli Hansu – un stāsta par viņu draugiem un nelabvēļiem, par interesantiem notikumiem un brīnumainiem likteņa pavērsieniem.

Bērnu atsauksmes pēc izrādes – sirsnīga, emocionāla, pamācoša, muzikāla, krāšņa. Apkopojot bērnu sacīto, varēja secināt, ka izrāde debešķīga, viena no labākajām, kuras esam redzējuši pēdējo gadu laikā; aktieru meistarība mūs apbūra, varējām izjust un pārdzīvot visu, ko juta un pārdzīvoja aktieri.