Sasniegumi starpnovadu bioloģijas olimpiādē

olimpiades29.novembrī skolā aizritēja bioloģijas olimpiādes 9.-12.klasei 2.posms, kurā skolotājas Evitas Valdbergas audzēkņi Beāte Skrabutena (9.b klase), Krista Priede (10. klase), Letīcija Janoviča (12. klase) ieguva 1.vietu, Andis Daugavietis (9.b klase) ieguva 3.vietu, Elīza Luksa (9.b klase), Anželika Žukova (9.b klase), Lelde Elīna Pitjukeviča (10.klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Evita Valdberga) ir uzaicināta uz bioloģijas olimpiādes 3.posmu!
Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi olimpiādes trešajā posmā!

6. b klase viesojas ģimenes uzņēmumā “Zelmas maiznīca”

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 10. decembrī 6. b klase apmeklēja ģimenes uzņēmumu “Zelmas maiznīca” Lielvārdes novadā, kur notika karjeras izglītības pasākums “Ceļā pie profesijas”. Lasīt vairāk…