Roku rokā ar studentu

Roku rokā_afišaLiepājas Universitātē no 26. līdz 30. novembrim norisināsies ikgadējais pasākums “Roku rokā ar studentu”, kurā vidusskolēni varēs pavadīt dienu iepazīstot augstskolas dzīvi. Ar sevis izvēlēto studentu varēs doties uz lekcijām, iepazīt studiju kursus un pasniedzējus, studenta dzīvi, Liepājas Universitāti un pašu Liepāju. Pasākumā varēs ēnot vairāk nekā 15 studentu un studiju programmu. Plašāka informācija šeit.

Atsauces uz pasākumu: www.liepu.lv, www.facebook.com

Valsts dibināšanas dienas simulācija “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”

Tiksanās vieta – Rigas pilsetas II teatris Šī gada 16. novembrī 55 Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni un skolotāji apmeklēja izrādi “Tikšanās vieta Rīgas pilsētas II teātris”. Izrādes mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar LR valsts proklamēšanas pasākuma norisi, politiskajām organizācijām, partijām un personībām, kuras tajā piedalījās. Lasīt vairāk…