Darba plāns 22. – 26. oktobris

Skolēnu rudens brīvdienas

Pirmdiena, 22. oktobris
Profesionālās pilnveides kursi ”Skolēnu projektu komandas vadība” Rīgā (L.Ivanova)
Piedalīšanās LTV raidījumā “Vēstures skolotājs” (A.Mežmale, L.Liepiņa, A.Kapteine) – atb.I.Krastiņa
Kursi “Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā” Jēkabpilī (S. Dārziņš)

Otrdiena, 23. oktobris
9.00 Arodbiedrības biedru sapulce 112.kab. – atb. I.Baginska
Projekta “Sporto visa klase” seminārs Rīgā (S.Meldere)
Iepazīšanās ar interaktīvo tāfeļu jaunākajām iespējām Rīgā (I.Bicāla, E.Valdberga, V.Miķelsone)

Trešdiena, 24. oktobris
Kursi “Izglītības projektu organizēšana, norise un pārvaldība, izmantojot mobilās tehnoloģijas” Rīgā (J.Nīcgale)
Seminārs “Starpdisciplinārās mācības aktuālo kompetenču veicināšanai” svinību zālē (piedalās visi pedagogi) – atb.L.Ivanova

Ceturtdiena, 25.oktobris
Kursi “Izglītības projektu organizēšana, norise un pārvaldība, izmantojot mobilās tehnologijas” Rīgā (J.Nīcgale)
Sākumskolas mācību jomas koordinatoru sanāksme Rīgā (I.Lazda)
Profesionālās pilnveides kursi “Dzīve padomju laikā” Rīgā (I.Krastiņa)

Piektdiena, 26.oktobris
Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference Jelgava (I.Krastiņa)
Kursi Specifiskās mācības „Psiholoģiskā novērtēšana ar Vekslera intelekta testu bērniem (WISC-IV)” (ESF projekts Nr.8.3.2.2./16/I/001) Rīgā (Dz.Vanaga)
3.b, 4.b klašu ekskursija – atb. K.Balode, S.Meldere
Seminārs “Digitālā saziņa ar valsti: dzīves situācijās noderīgi e-risinājumi” Jēkabpilī (E.Valdberga, V.Platgalve, L.Ivanova)

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu