Smaržo pēc laimes pie Daugavas…

Pavasara košākajā laikā, kad viss plaukst, asno un zied, Pļaviņu novada ģimnāzija svinēja savu 100. jubileju. Nedēļu pirms lielā pasākuma skolas darbinieki, skolotāji un skolēni čakli strādāja, lai 19. maijā skola būtu svētku rotā un koncerts radītu prieku absolventiem un viesiem. Netika aizmirsts arī par bijušajiem skolotājiem un skolēniem, kam pasākumi notika 16. un 17. maijā. Tomēr plašākai sabiedrībai skolas jubilejas pasākumi bija 19. maijā.
Foto: 2015.gada absolvents Mārcis Beķeris
Lasīt vairāk.

Mācību gada noslēgums Pļaviņu novada ģimnāzijā

GrāmatasMaijs ir ražas laiks Pļaviņu novada ģimnāzijā, kad skolēni un skolotāji atskatās uz paveikto mācībās un interešu izglītībā visa mācību gada garumā. Apkopojot paveikto šajā mācību gadā, Pļaviņu novada ģimnāzijas kolektīvs var būt apmierināts ar padarīto. Pateicības rakstus par augstiem mācību sasniegumiem ikdienas mācību darbā (vidējais vērtējums 8 balles un vairāk vai atbilstošs aprakstošais vērtējums) 1. – 3. klašu skolēni svinīgajā līnijā 31. maijā saņēma 33 skolēni. Lasīt vairāk.