Tuvojas beigām mācību gads un noslēgsies darba periods mācību uzņēmumiem

trejsTuvojas beigām mācību gads un noslēgsies darba periods mācību uzņēmumiem. Šajā mācību gadā ir reģistrēti septiņi mācību uzņēmumi, 10.klasē “TREJS”, “Īssavienojums” un “Sirds raksti LV”, 11.klasē uzņēmumi “Liesma3”, “Pļaviņu Rakstu raksti”, “MV” un “Mopītis”. 10.klases SMU darbojās visu mācību gadu, bet 11.klases SMU darbību pārtrauca jau decembrī. Skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki ir piedalījušies dažādās aktivitātēs. 26.oktobrī piedalījāmies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) uzņēmējdarbības iedvesmas konferencē “Uzdrīksties uzvarēt!”. Tās laikā skolēniem bija iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā. 19.decembrī skolā tika rīkots tradicionālais skolas SMU Ziemassvētku tirdziņš. 17.martā mēs apmeklējām reģionālo SMU gadatirgu “CITS BAZĀRS” Aizkrauklē, tajā šogad piedalījāmies kā individuālie vērtētāji. Skolēni vērtēja citus SMU pēc dotiem kritērijiem. Kopsavilkums šim pasākumam var būt fragments no SMU “TREJS” rakstiņa par Aizkraukles tirdziņu: “…. Kopumā tirdziņa apmeklējums bija ļoti interesants, jo redzējām daudz dažādus piemērus, piemēram, kā izskatās gan veiksmīgs noformējums, gan ne tik veiksmīgs”. 30.martā skolēni viesojās Pļaviņu Zaļajā tirgū, kur, neskatoties uz aukstumu, iepazīstināja pilsētas un novada iedzīvotājus ar savu produkciju. Lasīt vairāk.

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni veido Latvijas skolēnu vērtību alfabētu

Šī gada 24. maijā mēs,12.klases skolēni Kristīne Činka, Džesika Nikaļuka un Kristaps Mežmalis, 11.klases skolnieces Anete Bite un Violeta Adamoviča, 10.klases skolnieces Agate Mežmale, Anete Kapteine, Betija Beāte Damberga un Laine Liepiņa, devāmies uz Kašera sapņu fabriku, kur kopā ar citu skolu pārstāvjiem piedalījāmies projekta “Eiropas pēdas Latvijā 2017/2018″ konkursa “PATSkaņi vai LĪDZskaņi – MĒS” noslēgumā. Lasīt virāk.