BALTĀ GALDAUTA SVĒTKI

Maija īsākajā darba nedēļā, 3. maijā, skolas Sporta zālē sanāca visa skolas saime, lai kopīgi pie balta galdauta klāta galda atzīmētu Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienu. Tie ir svētki mums pašiem – satikšanās brīdis ģimenes, radu un draugu pulkā, lai priecātos par doto iespēju būt brīviem.
Svinīgā līnija tika atklāta ar kopīgi nodziedāto latviešu tautasdziesmu „Pie Dieviņa gari galdi”. Skolēnu pašpārvalde godināja skolēnus un skolotājus vairākās nominācijās: Lasīt vairāk.

Noslēdzies Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”

tirai_LatvijaiKonkurss ik gadus apvieno simtiem izglītības iestāžu un tūkstošiem bērnu, lai, vācot makulatūru, kopīgi saudzētu un taupītu dabas resursus, tādējādi vēršot bērnu un jauniešu uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai un nozīmei ikdienas dzīvē, kā arī veidotu izpratni, ka pareizi sašķiroti un pārstrādei nodoti atkritumi kļūst par vērtīgām izejvielām jaunu produktu ražošanā. Šogad norisinājās trīspadsmitais Vislatvijas makulatūras vākšanas konkurss. Lasīt vairāk.

“Iespējamā misija” 2018

iespejama-misija Turpinot “Draudzīgās skolas” iesākto tradīciju, skolas simtgades noskaņās, 27. aprīlī notika pasākums “Iespējamā misija”.
Lai mūsu jaunieši un arī pedagogi taptu pieredzes un jaunu atziņu arvien bagātāki, 18 mūsu skolas absolventi – dažādu profesiju pārstāvji un topošie speciālisti, piedāvājot un realizējot savas idejas, vadīja mācību stundas un klases stundas gan sākumskolas, gan pamatskolas, gan vidusskolas klašu izglītojamajiem.
Šī bija lieliska iespēja skolēniem piedalīties neikdienišķā mācību procesā, novērtēt izglītības nozīmīgumu karjeras izvēlē un mērķu sasniegšanā.
Paldies par drosmi un atsaucību, piedaloties akcijā “Iespējamā misija” Pļaviņu novada ģimnāzijas absolventiem – Sintijai Silagailei, Lindai Milsonei, Sabīnei Auziņai, Armandai Lasmanei, Līgai Ostrovskai, Kristīnei Ginaitei, Gunitai Dambei, Ditai Kalnriekstiņai, Sandrai Pumpurei, Gintai Buševicai, Santai Urbergai, Tatjanai Zagorskai, Aivaram Bardovskim, Elvijam Zālītim, Raivim Bricam, Gvido Sirmajam, Naurim Balodim un Artim Leončikam!

Ingrīda Bērziņa, pedagogs karjeras konsultants