Maijs

maijs

Maijs – mēnesis ar maigu, dziedošu vārdu. Lapu mēnesis. Ziedonis! Plaukstošs, smaidošs!
Zaļais cēliens dabā ir sācies, katra diena nes brīnumu.
Piesaka savu vārdu Maijs ar diviem zīmīgiem datumiem: 1.maiju – Darba svētkiem, 4.maiju – LR Satversmes sapulces sasaukšanas dienu. Un pavisam netālu no tiem , balti tērpusies, klusi citām māj Mātes diena – īpaša diena katra cilvēka dzīvē, kad ar smaržīgu gaiļbiksīšu pušķi iepriecināt vismīļāko cilvēku pasaulē.

Maijā katrs savu dzīvi spilgti dzīvo: gan putns gaisā, gan cilvēks uz zemes, gan pati zeme.
Arī mūsu skolai šis Maijs ir īpašs – svinēsim savas skolas pastāvēšanas simtgadi. Būsim īpaši pieklājīgi, atsaucīgi un darbīgi skolas jubilejas nedēļā, pieliksim savu roku skolas uzpošanā!
Lai mums visiem izdodas svētki, lai priecē neaizmirstamas tikšanās un krāsainu emociju izpausmes!
Draudzīgā skola dāvinās savai skolai akmeņus ar latviskām zīmēm, kas top ar absolventa Arta Leončika atbalstu, skolas dārza izdaiļošanai.
Draudzīgās skolas koordinatore Velta Rulle