Skolas simtgade ir sākusies

logo-03 (1)2018. gads iesācies simtgades zīmē. Latvijai un Pļaviņu novada ģimnāzijai – simts! Vēstures ritējums laikā, paaudžu stāsti, izcilas personības, pārsteigumi un tikšanās, tradīcijas un sasniegumi- mūsu skolas dzīvesstāsts, un tā ir neliela daļiņa arī no mūsu Latvijas likteņstāsta. Šis gads, ko iezīmēsim ar 6.b klases skolnieces Lailas Bicālas un skolotājas Daces Vēveres izstrādāto simtgades logo zīmi, būs īpašs ikvienam skolas skolēnam, absolventam, skolotājam un darbiniekam un skolas atbalstītājiem, jo mēs kopā veidosim skolas dzimšanas dienas stāstu! Pirmā stāsta lappuse- tikšanās ar 100 skolas absolventiem. Būsim aktīvi, radoši un saliedēti, lai šis gads izdodas veiksmīgs un neaizmirstams mums visiem, lai piepildās skolas himnas motīvs par laimi dzīvot pie Daugavas!

Pateicība!

free-flower-clipart-vase-with-flowersPateicoties Anitas Seikovskas rūpēm un atbalstam, Edgars Osipausks ir sasniedzis augstus rezultātus šahā starpskolu olimpiādē.

Vēlamies pateikt paldies par atbalstu.

Vēlam skolotājai panākumus un labu veselību!

Edgara Osipauska ģimene.