konkurss “Dziedošā klase”

Nāc kopā ar mums, modināsim pavasari! Dzelteno saulīti ar smaidiem, lai spoži stariņi tai! Sanāksim kopā, izplaucēsim pumpurus un ziedus! Noglāstīsim, sasildīsim, zemi no miega modināsim, lai dzīvā radībiņa sajustu, ka laiks lēkt, rāpot un čivināt!
Tas taču tik vienkārši ir, smaidi, priecājies un dziedi! Paskaties, un viss jau gaida, lai no miega pamostos! Nāc, kopā nāc! Nāc un dziedāt sāc! Nāc skaties, mums viss izdosies!
Un mums tiešām izdevās 9.martā pieskandināt skolas Svinību zāli, kad notika ikgadējais konkurss klasēm „Dziedošā klase”. Šogad, skolas jubilejas gadā, arī žūrija bija īpaša – tie bija skolas dažādu gadu absolventi – Imants Siliņš, Mārīte Dauškane, Astrīda Davidova, Kristīne Rulle, Kristīne Ginaite.
Klašu izvēlētais repertuārs bija ļoti daudzveidīgs gan muzikālajās noskaņās, gan paustajās domās, tāpēc žūrijai bija grūti vienoties par labākajiem priekšnesumiem. Tomēr, kā jau katrā konkursā ir uzvarētāji un zaudētāji, tā arī šeit kāds bija skanīgāks, atraktīvāks un saliedētāks. Pēc visu punktu saskaitīšanas 1.-4.klašu grupā visaugstāko vērtējumu ieguva 3.b klase ar dziesmu „Kad mazā sirsniņa lūdz” (audzinātāja Sarmīte Meldere), 5.-7. klašu grupā nepārspēti palika „Jautrie pavāri” 5.b klases izpildījumā (skolotāja Ingrīda Bērziņa), bet 8.-12. klašu grupā ar teatralizētu priekšnesumu izcēlās dziedošā 12. klase, kas mums visiem atgādināja, ka esam „Made in Latvia”. Ar pārējiem rezultātiem var iepazīties šeit.
Lai gan uzvarētājs ir tikai viens, tomēr katrs no mums var būt gandarīts, ka ir sev un citiem izdevies radīt prieku, pārkāpt vēl kādam „negribu, neprotu” un pierādīt, ka dziedāt var visi.
Lai mums visiem patīkamiem mirkļiem piepildīts skolas jubilejas gaidīšanas laiks!

Preses ministrija.

7.a un 7.b klašu skolēnu 1.diena MOT programmā jauniešiem

mot_logo_lvŠ.g. 27. februāris mūsu skolas 7.a un 7.b klases skolēniem bija neparasts, jo viņiem bija jāpiedalās motivācijas nodarbībās. Tajās jaunieši kopā ar MOT treneri Lāsmu Pevko runāja par dažādām dzīves situācijām un mācījās kritiski izprast savu rīcību tajās. Kopā ar treneri Lāsmu viņi šīs situācijas analizēja, meklējot labāko risinājumu, kas jāpieņem katram pašam. Jauniešiem bija iespēja iejusties dažādās lomās, tas deva iespēju negatīvām situācijām pateikt „nē”, saprast, cik svarīgs ir apkārtējo teiktais un savas rīcības un attieksmes izvērtējums.
Visas 3 nodarbības skolēniem ļoti patika.
Paldies Lāsmai par lieliski novadītajām nodarbībām! Paldies skolēniem par līdzdarbošanos!
Nākošā nodarbība skolēniem, vecākiem un skolotājiem būs 27. martā. Skolotājiem, kuri šajās klasēs māca, un vecākiem nodarbība būs 17.30.

A.Lasmane, MOT koordinatore skolā.