Sākumskolas ansamblis koncertē

27.februārī Pļaviņu novada kultūras centrā sākumskolas ansamblis sniedza nelielu koncertu senioru biedrībai „Daugavas rīts”. Koncertā tika izpildītas M. Kīnes, D. Rījnieka, E.Putniņas komponētās dziesmas, kā arī latviešu tautasdziesmas.
Paldies senioru biedrības vadītājai Regīnai Šimkevičai par uzaicinājumu.
Paldies Adeles, Rebekas un Ramonas mammām par tranporta izpalīdzēšanu.

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

Noslēdzies konkurss “Tīrai Latvijai”

baterijas

Ir noslēdzies izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai”, kuru rīkoja “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru. Tas izglītības iestādēm kļuvis par ikgadēju tradīciju, ar kuras palīdzību “Zaļā josta” īsteno videi kaitīgu preču reģenerāciju. Šajā mācību gadā konkurss divpadsmito gadu pēc kārtas apvieno bērnus un jauniešus, palīdzot visiem piedalīties tīras Latvijas vides veidošanā un vērtīgu resursu taupīšanā. Turklāt konkursa laikā bērni mācās izprast izlietoto bateriju kaitīgo ietekmi uz vidi, iepazīst bateriju pārstrādes gaitu un savām acīm ierauga, cik daudz šo videi kaitīgo atkritumu katrs no mums ik gadu rada. Lasīt vairāk.

4. b klase projekta “Sporto visa klase” sacensībās Gulbenē

28.februārī 4.b klase projekta “Sporto visa klase” ietvaros piedalījās ceļojošā kausa izcīņas stafetēs Gulbenē. Atgriežoties mājās, pārrunājām to, kā mums sacensībās klājās. Lasīt vairāk