Darba plāns 5. – 9. marts

Skolā dežurē 10.a. klase

Pirmdiena, 5.marts
11.05 Skolēnu pašpārvaldes Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Līdz plkst.16.00 skolēnu dinamikas karšu iesniegšana 102.kab.

Otrdiena, 6.marts
10.30 Administrācijas sanāksme 110.kab.
9.30 – 10.10 VISC diagnosticējošais darbs dabaszinībās 6.klasei: 6.a klasei – 216.kab. (darba vad. M.Skrabutena), 6.b klasei – 209.kab. (darba vad. S.Fjodorova), 6.ab klasei (ar atbalsta pasāk. Līdz plkst. 10.04) – 313.kab.(darba vad. Dz.Vanaga)
5.mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde informātikā 5.-7.klasēm 19.kab.
15.30 Konkurss „Erudīts” 10. – 12. klasei
Pedagogu pieteikšanās profesionālās pilnveides kursiem pēdējā diena

Trešdiena, 7.marts
Vokālās mūzikas konkursa ”Balsis 2018” 2.kārta Preiļos (piedalās sākumskolas ansamblis)
11.05 Skolas jubilejas grāmatas darba grupas sanāksme 20.kab.
Līdz plkst. 17.00 pedagogu individuālo darba grafiku skolēnu pavasara brīvlaikā iesniegšana kancelejā

Ceturtdiena, 8.marts
Skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa 2.kārta Jēkabpilī (piedalās K.Kondrāte, E.Kaņepēja, S.Eglītis)
11.05 Konkursa “Dziedošā klase” uzstāšanās secības izloze 1.- 4.kl., 5.- 7.kl., 8.- 12.kl. 102.kab.
Līdz plkst. 16.00 starpvērtējumu izlikšana 4.-11.kl.
Valsts (III posma) olimpiāde matemātikā 9. – 12.kl.asēm (piedalās S.Djubina)

Piektdiena, 9.marts
11.05 Dežūras nodošana –pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.a, 10.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Konkurss “Dziedošā klase” svinību zālē
Starpliecību izsniegšana 4.-11.kl.
Valsts (III posma) olimpiāde matemātikā 9. – 12.kl.asēm (piedalās S.Djubina)
Skolēnu ziemas slēpošanas čempionāts Siguldā
Makulatūras nodošanas pēdējā diena (skolas iekšpagalma šķūnī, vēlams jau nosvērtu)
Līdz plkst.15.00 9.-11.klašu audzinātājiem elektroniski iesniegt (lana.ivanova@png.edu.lv) ziņas par skolēniem, kuriem pienākas stipendija saskaņā ar Kārtību kādā izmaksā stipendijas par augstiem sasniegumiem ikdienas mācību darbā Pļaviņu novada ģimnāzijā 9.12.klašu skolēniem

5.03.-5.03. Tematiskā izstāde „Par ko kļūt?” skolas bibliotēkā
Līdz 9.03 Makulatūras vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”

Mācību ekskursija – iespēja redzēt, uzzināt!

ekskursija20180302Šī gada 22.februārī mēs, Pļaviņu novada ģimnāzijas 10.a klase, devāmies ekskursijā uz Rīgu.
Sākumā apmeklējām Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. Tajā apskatījām dažādu laikaposmu mākslinieku gleznas, instalācijas, skulptūras. Redzējām, kā un kur glabājas mākslas darbi. Pirmo reizi apmeklējām tik modernu muzeja ēku ar caurspīdīgiem griestiem un grīdām un ,,zelta” liftu. Muzejā baudījām īstu mākslu, pakavējāmies ilgāk pie darbiem, kas katru no mums uzrunāja vairāk.
Tad mēs devāmies uz Dailes teātra izrādi “Zēni”. Šī izrāde mūsos izraisīja dažādas emocijas, lika aizdomāties par dabas aizsardzības, atkarības, savstarpējo attiecību jautājumiem.
Paldies skolotājām Veltai Rullei un Sanitai Fjodorovai, kā arī mūsu šoferītim Oļegam! Paldies skolas vadībai par iespēju katrai klasei doties mācību ekskursijā!

Lineta Lauva

Skolā viesojas zemessardzes 55.kājnieku bataljona pārstāvji

Šī gada 28. februārī 10. – 12. klašu skolēnus par iespējām Zemessardzē informēja Zemessardzes 55.kājnieku bataljona štāba apgādes rotas virsseržants – Andris Svencis. Lasīt vairāk