Darba plāns 26. februāris – 2. marts

Skolā dežurē 9.b. klase

Pirmdiena, 26.februāris
9.00 – 11.00 Starpnovadu (II posma) olimpiāde vācu valodā 8.klasēm 104.kab. (piedalās: M.Langenfelde, R.Svikliņa)
11.05 Skolēnu pašpārvaldes Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Izlietoto bateriju iesniegšanas pēdējā diena 102.kab. I.Bērziņai
Konkursa “Erudīts” 10. – 12.klašu dalībnieku pieteikšanas pēdējā diena (lana.ivanova@png.edu.lv)

Otrdiena, 27.februāris
9.30 – 10.20 VISC diagnosticējošais darbs matemātikā 6.klasei: 6.a klasei – 216.kab. (darba vad. M.Skrabutena), 6.b klasei – 107.kab. (darba vad. I.Briede), 6.ab klasei (ar atbalsta pasāk. Līdz plkst. 11.05) – 316.kab.(darba vad. L.Avotiņa)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 8.a klasei svinību zālē
Projekta “Sporto visa klase” ietvaros ceļojošā kausa izcīņa stafetēs Daugavpils olimpiskajā centrā (piedalās 5.b klase)
MOT 1.nodarbība 7.a, 7.b klasēm
Skolas jubilejas noformēšanas darba grupas sanāksme 102.kab.
15.25 MK sanāksmes
Starpinstitucionālā sanāksme (S.Fjodorova, Dz.Vanaga)
Dalība seminārā “Fizisko personu datu apstrādes pamatprincipu realizācija” (L.Ivanova)

Trešdiena, 28.februāris

2. mācību stundas laikā VISC diagnosticējošais darbs matemātikā 3.klasei: 3.a klasei – 114.kab. (darba vad. I.Lazda), 3.b klasei – 116.kab. (darba vad. S.Meldere), 3.ab klasei (ar atbalsta pasāk.) – 215.kab.(darba vad. I.Krastiņa)
11.05 “Draudzīgas skolas” pārstāvju tikšanās 311.kab.
14.40 – 15.20 Zemessardzes pārstāvju tikšanās ar 10.-12. klases skolēniem svinību zālē
Projekta “Sporto visa klase” ietvaros ceļojošā kausa izcīņa stafetēs Gulbenē (piedalās 4.b klase)

Ceturtdiena, 1.marts
Konkursa “Erudīts” uzdevumu iesūtīšanas pēdējā diena (lana.ivanova@png.edu.lv)

Piektdiena, 2.marts
11.05 Dežūras nodošana –pieņemšana 102.kab. (piedalās 10.a, 9.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
12.20 Atbalsta personāla sanāksme 102.kab.

2.-3.03. Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls
Piedalīšanās izlietoto bateriju un makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”

Valentīndienas pasākums

Mīlestība – viena no cilvēka augstākajām jūtām. Par godu visiem mīlniekiem tika ieviesta Valentīndiena, kad cilvēki, būdami Amora reibumā, izrāda savu pieķeršanos viens otram. Arī mūsu skolā 16. februārī tika atzīmēta šī mīlestības pilnā diena.
Pasākumu organizēja skolēnu pašpārvaldes kultūras ministrija. Pasākuma gaitā skolēni piedalījās dažādās aktivitātēs un konkursos, izvēloties sev tīkamāko, apliecinot savu varēšanu, radošumu un prasmi izpausties. Visiem aktivitāšu dalībniekiem un uzvarētājiem bija sagatavoti saldie pārsteigumi. Katra klase sagatavoja apsveikumu citai klasei pēc iepriekš veiktās izlozes.
Skolā visu nedēļu darbojās Valentīndienas pasts. Šogad mūsu skolas skolēni ar atvērtām sirsniņām ir sagaidījuši šos svētkus un pavadījuši tos līdz nākamajam gadam, atliek vien novēlēt, lai Valentīndienā iegūtais mirdzums acīs un smaids sejā nekad nepamet un turpina būt ar Jums ikdienā!