Sasniegumi olimpiādēs.

Lana Ivanova,
direktores vietniece mācību darbā

Grāmatas2017./2018.mācību gada 2.semestris ir veiksmīgi uzsākts un jau pirmais darba cēliena mēnesis tuvojas noslēgumam. Ar labiem panākumiem janvārī ir aizritējušas šī semestra pirmās olimpiādes.

12.janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde vēsturē 9. un 12.klasēm, kurā Krista Priede (9.b klase) ieguva 2.vietu, Guna Elīte (9.a klase), Elīna Lelde Pitjukeviča (9.b klase)  un Rainers Milsons (12.klase) ieguva atzinību. Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotāja Iveta Krastiņa.

15.janvārī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9.klasēm. 8.a klases skolniece Anna Esiņa (skolotāja Velta Rulle) un 9.b klases skolniece Krista Priede (skolotāja Armanda Lasmane) ieguva 2.vietu, 9.a klases skolniece Guna Elīte (skolotāja Armanda Lasmane) ieguva 3.vietu, bet 9.b klases skolniece Lelde Elīna Pitjukeviča (skolotāja Armanda Lasmane) ieguva atzinību.

22. janvārī mūs skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 7.klasēm, kurā skolotājas Armandas Lasmanes 7.a klases skolnieces Una Ivanova ieguva 1.vietu, bet Sanita Placēna ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar panākumiem un paldies skolotājām par ieguldīto darbu!