Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 15. – 19. janvāris

Skolā dežurē 8.a klase

Pirmdiena, 15.janvāris

Starpnovadu (2.posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9.kl. I.Gaiša Kokneses vidusskolā (izbraukšana plkst. 8.20 no skolas)(piedalās: E.Luksa, B.Skrabutena, A.Esiņa, L.E.Pitjukeviča, G.Elīte, K.Priede, S.Balode)
11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Skolas (I posma) krievu valodas olimpiāde 10.b klasei 313.kab.

Otrdiena, 16.janvāris

1.,2. mācību stundas laikā valsts pārbaudes darbs – diagnosticējošais darbs 3.a klasei latviešu valodā (mutvārdu daļa) 114.kab., darba vadītājs – I.Lazda, vērtētājs – S.Fišmeistare
3.mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 7.a,b kl. 312.kab.
Skolas (I posma) krievu valodas olimpiāde 10.a, 11., 12.klasēm 214.kab.
9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
11.05 Ekopadomes sanāksme 102.kab.
15.30 Klašu audzinātāju MK sanākme 201.kab.
Seminārs, apmācība “Klases kolektīva saliedēšanas tehnikas adaptācijas periodā” Jēkabpilī (Dz.Vanaga)
Dalība starptautiskajā skolēnu veselības paradumu pētījumā 5.b, 7.a, 7.b, 9.b klasēm

Trešdiena, 17.janvāris

Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 10.a,b klasei svinību zālē
Dalība pasākumā “Karjeras iespējas iekšlietu un aizsardzības jomā” Preiļos (piedalās: K.Kuciņš, A.Skābarnieks, K.Smirnova, M.Ķirsis, V.Adamoviča, M.Buševica)
Dalība Sportland sacensībās “Pirmie soļi basketbolā” Maltā (piedalās 1.a, 1.b klases)
Skolas (I posma) ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klasēm 214.kab.

Ceturtdiena, 18.janvāris

Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 12.klasei svinību zālē
3.mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde 8.klasēm angļu valodā 309.kab.
3.mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde 9.klasēm angļu valodā 310.kab.
Skolas (I posma) mājturības olimpiāde 8.-9.kl.

Piektdiena, 19.janvāris

Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 11.klasei svinību zālē
10.00 Pļaviņu novada starpinstitucionālā sanāksme (Dz.Vanaga, S.Fjodorova)
10.00 – 13.00 Starpnovadu (2.posma) tiešsaistes olimpiāde fizikā 20.kab. (piedalās H.Mickevičs, L.E.Pitjukeviča, H.Vīksne – Sarkanais, R.Rūciņš – Vējiņš, R.Milsons, K.Činka, S.Djubina, L.Janoviča
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 8.a, 8.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
No plkst. 14.40 politkluba organizētā 1991.gada Barikāžu aizstāvju atceres dienai veltītā Barikāžu rekonstrukcija 8. – 12.klašu skolēniem
Ziemas skolēnu čempionāts slēpošanā Siguldā

05.01.-19.01. Tematiskā izstāde „Barikāžu laiks un…” skolas bibliotēkā
05.01.-19.01. Akcija „Grāmata, grāmatiņa, kurā plauktā tagad viņa?”skolas bibliotēkā
20.01. Latvijas skolēnu sporta sacensības 64 lauciņu dambretē