Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

GrāmatasNovembra beigās sākās mācību priekšmetu olimpiādes, ko organizē Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar skolotāju profesionālajām asociācijām, augstskolām un pašvaldībām. Dažas olimpiādes organizē arī novadi, republikas pilsētas vai novadu apvienības.
Olimpiāžu mērķis ir attīstīt skolēnu radošās spējas, aktivizēt zināšanu un prasmju apguvi mācību priekšmetos, apzināt talantīgus skolēnus, kuri spēj demonstrēt izcilību un konkurētspēju mācību priekšmetos novada, reģiona, valsts un starptautiskajā mērogā.
22.novembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās Vācu valodas olimpiādes 10.-12.klasei 2.posms, kurā skolotājas Ritas Jakovļevas audzēkne Violeta Grigorjeva (12.klase) ieguva atzinību.
1.decembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā norisinājās Angļu valodas olimpiādes 10.-12.klasei 2.posms, kurā skolotājas Valdas Mičules audzēkne Paula Sondore (12.klase) ieguva atzinību.

Sveicam skolnieces ar sasniegto un paldies skolotājām par ieguldīto darbu!