Darba plāns 20. novembris – 24. novembris

Pirmdiena, 20.novembris
Brīva diena

Otrdiena, 21.novembris
12.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
15.30 Skolotāju tikšanās ar novada domes priekšsēdētāju A.Luksu 201.kab.
Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas koordinatoru sanāksme, Rīgā (J.Nīcgale, I.Aleksejeva)
Pļaviņu novada projekta Nr.9.2.4.2./16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” ietvaros lekcija 5.a klases skolēniem 209.kab.
Pļaviņu novada projekta Nr.9.2.4.2./16/I/091 “Veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Pļaviņu novadā” ietvaros lekcija 10.a klases skolēniem 209.kab.
MK sanāksmes

Trešdiena, 22.novembris
11.05 Mazā pedagoģiskās padomes sanāksme 201. kab.
Starpnovadu (II posma) olimpiāde vācu valodā 10.- 12.kl. I.Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: S.Djubina, D.Samul, V.Grigorjeva, R.Vanaga)
Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomas koordinatoru seminārs, Rīgā (D.Vēvere, O.Krasutina)

Ceturtdiena, 23.novembris
Aizkraukles novada Sporta skolas kausa izcīņa basketbolā fināla sacensības 1999.g.dz. Aizkrauklē
Matemātikas jomas koordinatoru seminārs, Rīgā (I.Ņikiforova)
Mācību vizīte ZINOO centrā Cēsīs, ESF projekta Nr. 8.3.2.2./16/I/001 «Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai» ietvaros

Piektdiena,24.novembris
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 12., 11. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
14.00 “Sporto visa klase” atklāšanas pasākums sporta zālē (piedalās 3.a, 3.b, 4.b, 5.b klases)
Psihologu seminārs, apmācība “Pozitīvās psihoterapijas metožu psihologa darbā”, Jēkabpilī (D.Vanaga)
UNESCO Latvijas Nacionālas komisijas starptautiskais pasākums – Globālās izglītības diena “Mana pasaule ir atkarīga no mums visiem” Rīgā (S.Fjodorova)
Novadu dienas Aizkrauklē (L.Ivanova)

20.- 24.11. Tematiskā izstāde ”Sveiks un vesels!”
21.- -24.11. Galda spēļu turnīri
13.-24.11. Sūtījuma sagatavošana SAC ,,Pļaviņas”, noformēšana ar tautasdziesmām

18. novembris – Latvijas dzimšanas diena

Gada tumšākajā laikā starp Mārtiņiem un Ziemassvētkiem svinam savas valsts dzimšanas dienu, kas ir visnozīmīgākais datums latviešu tautas vēsturē.
Lasi vairāk

Brīvības cīnītāju piemiņas pasākums

Lāčplēša dienas pirmajā pusē Pļaviņu novada ģimnāzijas jaunsargi un 9.-10.klašu skolēni devās uz Likteņdārzu, lai piedalītos Brīvības cīnītāju piemiņas pasākumā. Klausījāmies vēsturnieka Andra Rūtiņa stāstījumu par Brīvības cīņām mūsu novadā, aplūkojām to laiku fotogrāfijas.Spītējot brāzmainajam vējam un draudīgajiem lietus mākoņiem, interaktīvā veidā iepazināmies ar Likteņa gātes vēstures objektiem
Atgriežoties Pļaviņās, aktīvi iesaistījāmies svecīšu dedzināšanā uz Daugavas aizsargdambja, kā arī pie ģenerāļa J.Baloža štāba mītnes. Vakara izskaņā devāmies Lāpu gājienā, kurš sākās pie piemiņas akmens visos karos kritušajiem karavīriem un noslēdzās Bāru kalna kapos, kur Brīvības cīnītāju atdusas vietā, tērpušies strēlnieku formas tērpos, ar karavīru dziesmām uzstājās 12. klases puiši.