Konkurss “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”.

No 2017. gada 6. novembra līdz 2018. gada 30. novembrim Latvijas bibliotēkās uzņēmums “Lursoft IT” un Kultūras informācijas sistēmu centrs (KISC) rīko konkursu “Latvijai – 100. Domā. Izzini. Stāsti!”. Konkurss notiks 3 kārtās, un katrai kārtai būs savs nosaukums un tematika.
Konkursa nolikums

Eseju konkurss “Latvijas nākotne … Eiropā”

Vidzemnieks, mecenāts un starptautiskās organizācijas “ONE” Jaunatnes vēstnieks Beļģijā Uldis Šalajevs ir izsludinājis Latvijas mēroga eseju konkursu “Latvijas nākotne … Eiropā” jauniešiem. Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties visi jaunieši – neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd mācās, strādā, dzīvo – gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Labākajiem eseju autoriem konkursa žūrija pasniegs diplomus un vērtīgas balvas.

Konkursa nolikums
Pieteikums

Esi darba devēja pirmā izvēle

2017.gada 16.decembrī sāksies augstskolas RISEBA organizētā Jauniešu akadēmija „Esi darba devēja pirmā izvēle!” Akadēmijas ietvaros 10.-12.klašu skolēniem un jauniešiem būs iespēja izzināt pieprasītākās prasmes darba tirgū, kas definētas Pasaules ekonomikas forumā. Lasi vairāk Lasi vairāk