Konkurss “Progress sākas tur, kur ir konkurence”

Vidusskolēni un studenti aicināti piedalīties eseju konkursā “Progress sākas tur, kur ir konkurence”
Lasi vairāk

10. klašu pārbaudījumu Ceturtā diena

Ar pamatīgu jogas nodarbību pašā rīta agrumā 11.klases skolnieces Agates Kriņickas vadībā, iesākās desmito pārbaudījumu nedēļas ceturtā diena. Mūzikas skaņu pavadījumā desmitie centās veikt dažādus vingrinājumus, kuru izpildīšana nebūtu izdevusies bez īpašiem palīglīdzekļiem, kurus laipni atvēlēja sporta skolotāji un jaunsardze.
Ne bez nodoma dienas pirmajā pusē bija jogas nodarbība, jo dienas otrajā daļā savu fizisko sagatavotību un klases saliedētību jau sarežģītākos apstākļos vajadzēja pierādīt Valītēs. Profesionālu alpīnistu Kristīnes un Naura vadībā desmitie azartiski un saliedēti darbojās dažādu uzdevumu veikšanā.
Īpaši jāuzteic 10.a klase un audzinātāja Velta Rulle, kuriem pārbaudījumu izpildi gandrīz visu laiku traucēja stiprs lietus. Lai arī izmirkuši, viņi godam turējās un veica visus uzdevumus!

Konkursa nolikums

Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai
veltītā skolēnu radošo darbu konkursa nolikums.
Lasi nolikumu šeit