10. klašu pārbaudījumu Trešā diena

Trešdienā 4. oktobrī 10-tajām klasēm bija pienākusi trešā pārbaudijumu diena, kurā tika novērtēta loģiskā domāšana, zināšanas par skolu un mācību priekšmetu saturu. Abām klasēm bija jāpiedalās čekpointā, skolā jāmeklē objekti, kuros, lai saņemtu burtu ,bija jāatbild uz jautājumiem. No atrastajiem burtiem vajadzēja salikt vārdu savienojumu MĒS ESAM VIDUSSKOLĒNI! Ar šo uzdevumu desmitie tika lieliski galā. Esam priecīgi, ka desmitajiem ir labas zināšanas par mūsu skolu un tās vēsturi.

10. klašu pārbaudījumu Otrā diena

Šī gada 3. oktobrī Pļaviņu novada ğimnāzijā tika pārbaudīta 10. klašu atraktivitāte un radošums, dienas tematika – cirks. Visu dienu 10. klašu skolēni pavadīja cirka mākslinieku tērpos, kā arī pārsteidza pārējos skolēnus un skolotājus ar aizraujošiem priekšnesumiem. Visu dienu darbojās arī fotostūrītis un spēle “Twister”.

Latvijas futbola gada foto

Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina ikvienu piedalīties konkursā – Latvijas futbola gada foto, kurā ir iemūžināts kāds interesants, spilgts, neparasts vai gluži vienkārši sirsnīgs mirklis no Latvijas futbola dzīves 2017. gadā. Labākā foto autors balvā saņems bezmaksas braucienu uz Eiropas Parlamentu Briselē, ko konkursa uzvarētājam dāvās tā deputāte Inese Vaidere.
Lasi vairāk