Darbs vainagojas ar panākumiem

Pavasarī mūsu skolas basketbola entuziasti, sporta skolotāju iedvesmoti, ilgi nedomājot, pieteicās basketbola kluba “VEF Rīga” sadarbībā ar “Rietumu Bankas labdarības fonda” izsludinātajā konkursā, lai, parādot savu radošumu, palīdzētu savai skolai iegūt āra basketbola grozu. Konkursa laikā kopumā tika dāvināti seši grozi – trīs skolām Latvijas reģionos un trīs skolām Rīgā. Projekta mērķis bija popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū. Groza ieguvējus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja “VEF Rīga” un “Rietumu Bankas labdarības fonda” pārstāvji. Vērtējot pieteikumus sociālajos tīklos, tika ņemts vērā video radošums un oriģinalitāte, kā arī sociālo tīklu lietotāju atbalsts – “patīk” (like) skaits pie konkrētās publikācijas sociālajos tīklos. 12.septembrī, klātesot basketbola kluba “VEF Rīga” pārstāvjiem, notika groza svinīga atklāšana un iemēģināšana. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās un atbalstīja skolas dalību šajā projektā! Varam lepoties ar iegūto balvu – stacionāro strītbola grozu ar projekta atbalstītāju logo!

Skolas administrācija

Basketbola video

Zinību diena

Mēs paņemam vasaras sapņus un dālijas pieliekam klāt. Pie dālijām asteru ziedus, lai 1.septembris līksmojot nāk! Pirmais septembris…. Pirmā skolas diena, iespējams, kādam pirmais skatiens, pirmais vārds ceļā uz sasniegumiem. Nu jau tradicionāli Zinību dienā skolas priekšā kā bišu spiets viens pēc otra caur ziedu arku ierodas Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni, skolotāji, vecāki. Mazos pirmklasniekus pie rokas ieved jau rūdītie divpadsmitie. Ar uzrunu un laba vēlējumiem skolēniem, viņu vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem un skolas darbiniekiem pasākumu atklāja skolas direktore Ilze Luksa, veiksmi un panākumus jaunajā mācību gadā novēlēja Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss, izglītības darba speciāliste Inese Saulīte, skolas padomes priekšsēdētāja Nora Osipauska. Skaļi un svinīgi ieskandinot skolas zvanu, visi tika aicināti uz pirmo klases stundu šajā mācību gadā. Ik reizi, uzsākot jauno mācību gadu, tiek uzsākts jauns dzīves etaps, kuru pavada jaunas apņemšanās un cerības. Lai daudz izturības, mazliet veiksmes, pacietības, zināšanu! Lai rudens mums neliek vilties savā krāšņumā un bagātībā, un vasarā uzkrātās enerģijas pietiktu līdz pavasarim!

Zinību diena fotogrāfa J.Nagļa fotogrāfijās: