Vidusskolēniem iespēja pieteikties apmaiņas programmā

logoBrazīlija, Francija, Japāna, ASV, Itālija – pasaules valstis, kurās vidusskolēniem ir iespēja mācīties bezpeļņas brīvprātīgo organizācijas „„AFS Latvija” Starpkultūru programmas” ietvaros. Šajās valstīs semestra programmu mācības sāksies jau 2018.gada janvārī un februārī, līdz ar to aktīvākā pieteikšanās norisinās tieši augustā un septembrī. Ikviens vidusskolēns ir aicināts nepalaist garām un izmantot „AFS Latvija” sniegto iespēju mācīties kādā no šīm pasaules valstīm.

„AFS Latvija” mācību programmas paredzētas vidusskolēniem vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Lai pieteiktos, kandidātiem jāaizpilda pieteikuma anketa www.afs.lv mājaslapā, norādot valsti, kurā vēlētos mācīties, vai arī jāsazinās ar „AFS Latvija” darbiniekiem. Pietiekties mācībām uz ASV un Itāliju iespējams līdz 25.augustam, uz Brazīliju un Franciju – līdz 8.septembrim, savukārt uz Japānu līdz 1.oktobrim.

Būtiski, ka tie vidusskolēni, kuri labprāt mācību apmaiņas laiku pavadītu Japānā, var pieteikties arī daļējai stipendijai mācībām Japānā 2017./2018.mācību gadam. Jāuzsver gan, ka pietiekties Japānas stipendijai ir iespējams tikai līdz šī gada 15.augustam, aizpildot pieteikuma anketu mājas lapā www.afs.lv.

Plašāka informācija par programmām, to izmaksām un termiņiem pieejama „AFS Latvija” mājas lapā.

„AFS” ir viena no lielākajām brīvprātīgo organizācijām, kuras darbību nodrošina tūkstošiem brīvprātīgo visā pasaulē. Tie ir cilvēki, kurus saista kopīgas vērtības un pārliecība, ka, personīgi iepazīstot citas kultūras, ir iespējams padarīt pasauli mierpilnāku.

Papildu informācija:
„AFS Latvija” Starpkultūru programmas