Akcija “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts”.

RV-1200px-7599 (1) (Copy)Mēs, četras 10.klases skolnieces, Violeta Adamoviča, Annija Bērziņa, Elīza Klaucāne, Anete Bite, un klases audzinātāja Iveta Krastiņa, šī gada 12.maijā piedalījāmies UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas organizētajā akcijā “Mantojuma stāsts - mans stāsts, tavs stāsts”.

2017. gada 6. decembrī aprit 20 gadi kopš Rīgas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, tāpēc tika organizēts šis seminārs – fotoekskursija, kuras laikā mēs iepazināmies ar dažādām vēsturiskām vietām un uzņēmām fotogrāfijas, lai vēlāk tās pārveidotu un veidotu kolāžas. Uzdevums bija uzņemt fotogrāfijas, kurās ir  atspoguļots kultūras mantojums – vietas, pieminekļi, tradīcijas, un fotogrāfiju autori, vai kāda no autora ķermeņa daļām, piemēram, seja vai roka.

Izmantojot seminārā gūto pieredzi un pieejamos tehnoloģiju rīkus, no uzņemtajām fotogrāfijām veidosim kolāžu un  piedalīsimies konkursā.

Interesentus aicinām mums pievienoties!

Vairāk informācijas www.darini.lv

10.klases skolniece Violeta Adamoviča

RV-1200px-7665 (Copy) DSC_0101 (Copy) DSC_0029 (Copy)