No veca jauns!

Kā zināms, priekšmeti un mēbeles, pat ļoti mīļi, ar laiku nolietojas,  nosmērējas  un kļūst ne pārāk izskatīgi, līdz ar to prasās pēc nomaiņas. Ir lietas, kas tik apnikušas, ka nav žēl no tām šķirties, taču ko darīt, ja vecā mēbele ir vēl izmantojama? Nu protams- atjaunot! Izdarīt to var pavisam vienkārši un  paveikt to ir pa spēkam jebkuram no mums. Jo mazāk mēs patērējam un apgūstam iemaņas no veca radīt jaunu,  jo mazāk tiek tērēti  dabas resursi. Gadījies lieks grābeklis? Apgriez to otrādi – ar zariem uz augšu, piestiprini pie sienas –  būs drēbju pakaramais. Spainis vai vecs alumīnija katls var kļūt par jaunas puķudobes vietu, bet no  pudeļu korķīšiem, tos salokot, izgatavojamas modernas kaklarotas vai rokassprādzes. Kustība „Draudzīga skola” aicina novērtēt  pirmo pārtapušo un nepieciešamo mēbeli skolas gaiteņos-  koka krēslus. Paldies par sadarbību mājturības skolotājam Guntim un puišiem –meistariem. Lai laba sēdēšana! Kas būs nākamais uzlabojamais objekts? Padomā un iesaki!

20170518_114054 20170518_114047 20170518_114114 20170518_114105

Katrs pats sava amata kalējs!

karjeraNo š.g. 19. maija aicinām apmeklēt Atvērto durvju dienas, lai uzzinātu par studiju iespējām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Rīgā un 8 filiālēs visā Latvijā.

Tas ir izaicinājums studētgribētājiem būt klāt pārvērtību laikā, kad dzīvē īstenojas teiciens – sena dziesma jaunās skaņās – RPIVA studiju programmas, kas ir bagātas ar vēsturiskām tradīcijām, teorētisko un praktisko ieguldījumu, modernas, mūsdienīgi orientētas, šogad iegūst jaunu attīstības dimensiju Latvijas Universitātē.

Uzņemšanā šajās programmās tiek saglabātas arī līdzšinējās RPIVA studiju maksas.

Tā ir iespēja studēt – Rīgā vai kādā no 8 filiālēm Latvijas novados un iegūt Latvijas Universitātes diplomu!

Kurzemē – Kuldīgā, Tukumā, Ventspilī;

Vidzemē – Alūksnē, Cēsīs un Madonā;

Zemgalē – Bauskā un Jēkabpilī.

Studiju programmas piedāvā plašas iespējas iegūt augstāko profesionālo vai akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, vadības un uzņēmējdarbības jomās, sākot ar pirmā līmeņa (koledžas) augstākās izglītības studiju programmām, profesionālā bakalaura līdz maģistra un doktora studiju programmām. Ir iespēja izvēlēties pilna, nepilna laika studijas, kā arī tālmācību pedagoģijas jomā (tālmācību nodrošinasadarbībā ar Liepājas Universitāti).

RPIVA studiju programmu mācībspēkiem ir bagāta praktiskā darba pieredze – viņi ir skolu vadītāji, metodiķi, izglītības un zinātnes eksperti, mācību grāmatu un metodisko līdzekļu autori.

Atvērto durvju dienās notiks tikšanās ar RPIVA studiju programmu vadītājiem, mācībspēkiem, filiāļu vadītājiem, Latvijas Universitātes un Studentu parlamentu pārstāvjiem.

Ja Tevi interesē pedagoģija, psiholoģija, vadība, uzņēmējdarbība, nāc uz Atvērto durvju dienām Latvijas Universitātes Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas studiju programmās Rīgā un 8 filiālēs visā Latvijā:

19. maijā – Kuldīgā; 20. maijā – Rīgā, Bauskā, Madonā, Ventspilī; 23. maijā – Alūksnē; 26. maijā – Cēsīs; 27. maijā – Jēkabpilī, Tukumā; 3. jūnijā – Madonā; 10. jūnijā – Rīgā, Cēsīs, Ventspilī; 15. jūnijā – Kuldīgā; 16. jūnijā – Tukumā.

Vairāk informācijas: http://www.rpiva.lv/index.php?mh=uznemsana; Tālr.67808130