Pilsoniskās līdzdalības diena

Ekopadome aicina….

eko

Dari kopā ar skolotāju!

dari_kopaPavasaris ir klāt! Maijā visi nedaudz sajūk prātā. Daba vilina un  plaukst, debess ir atkal tīra, sirds rāda ceļu un galvā spieto plāni,  vēlmes un darbošanās. Arī mūsu skolā.  Kāds cep cepumus, dažs izdejo ritmus un līnijas, cietiem tuvāks sportisks solis un nošu pasaule. Kas tas ir? Protams – „Dari kopā ar skolotāju”! Nu jau otro gadu daļu skolas skolēnu un skolotāju vieno pasākums, kad  vajag tikai vēlēšanos,  vēlreiz vēlēšanos, lai  ko izdarītu kopā, lai justos labi un jautri, lai apliecinātu, ka esam, ka varam, ka protam! Dzīves vērtību nosaka nevis ieelpu un izelpu skaits, bet gan brīži, kad elpa aizraujas. Aizraujas, kad darām ko neierastu ,  kaut vai uz neilgu brīdi. „Dari kopā ar skolotāju”,  iespējams,  ir viena no skaistākajām kopābūšanas balvām. Jo viss, ko darām un sakām no sirds,  kļūst pareizs.  Vienīgais, ko varam iedot otram, ir mūsu pieredze- šoreiz izdejojot sapņus, izdziedot un izvingrojot ikdienas līkločus,  gatavojot cepumus ar noslēpumainu garšvielu. Paldies visiem drosmīgajiem dalībniekiem, smaidīgajiem atbalstītājiem, arī skaņas un foto nodrošinātājiem!Uz tikšanos nākamā gada maijā!

Aiga Bērziņa, kustības „Draudzīga skola” koordinatore