5.b klase ZZ Čempionāta pusfinālā

zz_1

20.aprīlī mūsu klase devās uz Daugavpili, lai piedalītos ZZ Čempionāta 11. pusfinālā, kurā piedalījās 61 komanda.. Šis pasākums aizrauj daudzas skolas, kur jāveic radoši uzdevumi un netradicionāli sporta veidi. Klasei jāpierāda sava vienotība, veiklība un attapība.

Mums bija neliels satraukums, jo piedalījāmies pirmo reizi. Apkārtējos un pasākuma organizatorus piesaistījām ar klases interesanto noformējumu, kā arī aktīvi ievietojām bildes Instagram vietnē un rezultātā ieguvām balvu par labāko Instagram kontu.

Ar nepacietību gaidījām finālistu paziņošanu. Visai klasei bija liels pārsteigums un prieks, ka esam arī ieguvuši iespēju piedalīties finālā. Sakām lielu paldies mūsu fanu grupiņai no 7.b- Evelīnai Paulai Ķerķei, Agitai Cukanovai un Beātei Skrabutenai, skolotājai Aigai Bērziņai, Unas mammai Ingrīdai Bērziņai un šoferim Oļegam Drabovičam.

Visi bijām patīkami noguruši un priecīgi par sasniegtajiem rezultātiem. Priecājamies arī par 8.a un 9.a klasi, jo arī viņi iekļuva finālā. Esam domās par 27.maiju – dalību  finālā, Jūrmalā.

Danijs Isaks un Kristers Kaļva 5.b preses nodaļas vadītāji