4.a klases “meža detektīvi” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

Šogad mūsu klase ir iesaistījusies “Mammadaba” projektā. Mēs mācāmies par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē.

29.martā mums bija iespēja apmeklēt Latvijas Nacionālo bibliotēku un kļūt par “meža detektīviem”.

Vispirms mēs iepazināmies ar bibliotēku. Tad sadalījāmies grupās un ar bibliotēkas speciālistu palīdzību devāmies iepazīt mežu četrās lasītavās, veicot tajās atšķirīgus uzdevumus. Meklējām informāciju par sēnēm, augiem un dzīvniekiem, spēlējām atmiņas spēli par dažādiem kokiem, noskatījāmies izglītojošas filmiņas. Uzzinājām, ka informāciju var meklēt arī grāmatās, ne tikai internetā, kā mēs to bieži darām.

Paldies AS “Latvijas valsts meži” un Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbiniekiem par iespēju doties šajā piedzīvojumā.

Paldies mūsu ekoskolas koordinatorei Sanitai Fjodorovai un skolotājai Ivetai Krastiņai par atbalstu ekskursijas organizēšanā un tās laikā.

4.a klases skolēni un audzinātāja