Jau desmito reizi visā pasaulē svin Zemes stundu

Zemes stunda ir starptautiska akcija, ko organizē Pasaules Dabas fonds, tā ir lielākā akcija pasaulē,  kas ir veltīta klimata tēmai.
2017. gada 25. martā, laikā no 20.30 – 21.30,  Pļaviņu novada ģimnāzijas Ekopadome aicina simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.
Uzzini vairāk www.zemesstunda.lv
???????????????????????????????

Koncertuzvedums „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”

20170318_13045318.martā 1.b klases skolēni devās uz Krustpils kultūras centru, lai noskatītos koncertuzvedumu „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”.

Skolēni, klausoties pasaku par Sīpoliņu, iepazinās gan ar viņa draugiem, gan ienaidniekiem. Katrs tēls iepazīstināja klausītāju ar mūzikas pasauli. Sīpoliņu atveidoja Agnese Egliņa, kura mūs aizrāva ar savu klavierspēli, Gunta Šnē-Ķirbītis, lika mums saklausīt čella skanējumu, Elīna Endzele-Mellenīte, bija sitamo mūzikas instrumentu pārvaldītāja, Latvijas mūzikas akadēmijas studentes- Ķirsīšu madāmas, priecīgās melodijas izspēlēja ar flautām, mazā Zemenīte mūs iepazīstināja ar baleta mākslu, Zirnis advokāts rādīja dažādus trikus ar kociņiem un bumbām. Bet vislielāko apbrīnu bērniem sniedza Sergejs Jēgers- Tomāts,Mandarīns, kurš ar savu kontrtenora balsi izdziedāja vairākas liriskas dziesmas.

Pēc izrādes fotografējāmies ar galvenajiem varoņiem.

Tā bija pamācoša mūzikas lekcija sākumskolas skolēniem.

Paldies mūzikas skolas direktorei Ditai Ārgulei par piedāvāto atbalstu transporta nodrošināšanā.

1.b klases audzinātāja Kristiāna Balode