Radošo darbu konkurss “Mana Daugava”

Biedrība “Daugavas Savienība” aicina Daugavas krastos  dzīvojošos jauniešus un skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Mana Daugava”.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Aicinājums pieteikties Pepijas Garzeķes nometnēm!

afisa

22. marts – Ūdens diena

WWD-GENERIQ-white_EN_2017
Ūdens diena ir ANO organizēta kampaņa, lai pievērstu uzmanību tīra ūdens nozīmei pasaulē un veicinātu ilgtspējīgu saldūdens resursu pārvaldību. Tāpat arī Ūdens diena tiek izmantota, lai aktualizētu to, kādi resursi un rīcības nepieciešamas, lai palīdzētu attīstības valstīs veicināt dzeramā ūdens, kanalizācijas un higiēnas resursu pieejamību. Aicinām arī jūs Ūdens dienā aizdomāties kā ikdienas ūdens patēriņa paradumi ietekmē ūdens apriti pasaulē, kā arī to, ar kādām problēmām ūdens pieejamībā jāsaskaras bērniem un pieaugušajiem citviet pasaulē. Lai sekmētu izpratni par ūdeni, kā nozīmīgu resursu Ekopadome aicina piedalīties video rullīša konkursā “Katrs piliens ir vērtība.” Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Vingrosim kopā!

„Sporto visa klase” ietvaros 12.janvārī mūsu skolā viesojās LNT brokastu komandas pārstāvis Oskars Lepers un Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde. Mēs kopā veicām vingrojumu kompleksu un uzspēlējām tautasbumbu. Šis pasākums tika iemūžināts un rādīts LNT 26. februāra raidījumā. Šo sižetu var noskatīties mūsu skolas mājas lapā.
Paldies mūsu sporta skolotājai Ilvai par vingrojumu sagatavošanu.

3.b un 4.b klases kolektīvs.

Konkurss „Erudīts 2017” 3.-4.klašu skolēniem

Erudīts, Pļaviņu novada ģimnāzija10.martā zināšanās, asprātībā un veiklībā mērojās 3.-4.klašu skolēni.

Šogad konkursā piedalījās 8 komandas – 3.a klases  – „Zvaigznes kosmosā” un „Šokolādes spēks”, 3.b klases  – „Gudrīši rullē” un „Asprātīši”, 4.a klases – „Burvju komētas” un „Sarkanās zvaigznes”, 4.b klases – „Mazie zinātnieki” un „Virtuļi”.

Katras komandas mājas darbs bija sagatavot komandas vizītkarti.  Konkursa gaitā skolēni parādīja savas zināšanas un asprātību matemātikas uzdevumu risināšanā,  prātoja latviešu valodas gudrības.  Komandas  atcerējās  interesantus faktus dabaszinībās, kas akcentēja MammasDabas jautājumus,  parādīja komandas sadarbošanās prasmes gatavojot apsveikumus. Protams, netrūka arī mūzikas konkursa un sportisko aktivitāšu.

Par uzvarētājiem šā gada konkursā kļuva  „Mazie zinātnieki”,  tikai nedaudz atpaliekot, 2.vietu izcīnīja „Burvju komētas”, bet 3.vieta komandai „Sarkanās zvaigznes”. Ar konkursa rezultātiem var iepazīties šeit.

Savas prasmes strādāt komandā arī šoreiz pierādīja sākumskolas skolotāju kolektīvs, organizējot pasākumu.  Varam būt gandarīti, ka mēs kopā varam daudz!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere