Skolēnu dalība slēpošanas sacensībās fotogrāfijās

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu starts Latvijas skolu čempionātā Siguldā fotogrāfijās:

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni Jaunatnes ziemas olimpiskajā festivālā 2017, Ērgļos, fotogrāfijās:

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu starts Pļaviņu kausa izcīņā biatlonā fotogrāfijās:

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu starts Pļaviņu balvas izcīņā slēpošanā fotogrāfijās:

Audzēkņu uzņemšana 2017./2018.m.g.

Pļaviņu novada ģimnāzija Pļaviņu novada ģimnāzija – mūsdienīga, radoša uz  informācijas tehnoloģijām vērsta skola, kura sniedz kvalitatīvu, konkurētspējīgu izglītību materiāli, tehniski nodrošinātā un estētiski sakoptā vidē, pamatojoties uz humānisma, demokrātijas un zinātniskuma principiem.
Skola īsteno Izglītības un zinātnes ministrijas licencētas izglītības programmas:

Skolas īpašie piedāvājumi:

Kontaktinformācija: • tālrunis uzziņām: 65133848 • skolas e-pasts: skola@png.edu.lv
Laipni gaidām skolēnus visās klašu grupās no 1. – 12. klasei
Iesnieguma veidlapa skolēnu uzņemšanai 1.klasē 2017./2018.m.g. pieejama šeit