Izstāde “Skola 2017″

24.-26.02. Izstāžu zālē Ķīpsala notiks izstāde “Skola 2017″. Izstādē “Skola” ikviens, kurš vēlas studēt un papildināt savas zināšanas, vienkopus var iegūt visaptverošu informāciju par aktuālajām mācību programmām, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām Latvijā un ārzemēs, un atrast piemērotāko mācību iestādi.
Izstādē piedalās valsts un privātās augstskolas, koledžas, profesionālās izglītības iestādes, mācību centri, vidusskolas u.c.
Līdztekus notiks pasākumi, kas sniedz plašāku ieskatu un izpratni par darba iespējām atsevišķās profesijās.

Kā kļūt par starptautiska projekta dalībnieku vai projekta īstenotāju?

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu jaunieti vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties bezmaksas pieredzes apmaiņas seminārā par “Erasmus+: Jaunatne darbībā” programmas iespējām. Seminārs notiks Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) 7. martā, no plkst. 14:00 līdz plkst. 17:00.
Pieredzes apmaiņas seminārs notiek ar Eurodesk atbalstu programmas “Erasmus+” 30 gadu jubilejas ietvaros.
Semināra darba programma:
14:00 - 14:15 – reģistrēšanās.
14:15 – 14:40 – programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” iespējas jauniešiem.
14:40 - 15:10 – biedrība “KĒFA” (jaunieša pieredzes stāsts un organizācijas prezentācija).
15:10 - 15:40 – Latvijas Mazpulki (jaunieša pieredzes stāsts un organizācijas prezentācija).
15:40 - 16:10 – Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai (jaunieša pieredzes stāsts un organizācijas prezentācija).
16:10 - 16:40 – un citi (pašlaik tiek precizēts).
16:40 - 17:00 – neformālas sarunas, jautājumi – atbildes.
Pieteikšanās semināram iespējama līdz 1. marta pusnaktij tiešsaistē http://bit.ly/2kVfbfI. Nākamajā dienā (2. martā) uz anketā norādītajām elektroniskā pasta vēstulēm nosūtīsim apstiprinājumu dalībai seminārā.
Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, pieteikšanās semināram var tikt noslēgta arī ātrāk.