21.februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena!

Aicinām ikvienu Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēnu iesaistīties valodas aktivitātēs!

1.-4.klašu skolēni līdz 17.februārim no klases iesniedz plakātu ar tautasdziesmu vai sakāmvārdu, kurā atslēgas vārds ir ,,vārds”, Skolas Gada Visbiežāko (Visvajadzīgāko) Vārdu un plakātu atbilstoši noformē.

5. – 9.klašu skolēni līdz 17.februārim no klases iesniedz plakātu ar aforismu vai pašu izdomātu teicienu, kurā atslēgas vārds ir ,,vārds”, Skolas Gada Vārdu, Skolas Gada Nevārdu un plakātu atbilstoši noformē.

10.- 12.klašu skolēni līdz 17.februārim no klases iesniedz plakātu ar aforismu vai pašu izdomātu teicienu, kurā atslēgas vārds ir ,,vārds”, Skolas Gada Vārdu, Skolas Gada Nevārdu, Skolas Gada Spārnoto teicienu un plakātu atbilstoši noformē.

Darbus lūdzam iesniegt līdz 17.februārim 311.kabinetā.

20.februārī balsosim  par Skolas Gada Vārda, Skolas Gada Nevārda, Skolas Gada Spārnotā teiciena titulu un 21.februārī uzzināsim rezultātus!

Lai mums kopā veicamais darbs  sagādā prieku un labi izdodas!

Latviešu valodas un literatūras skolotājas

Atgādinājums!

Līdz 31.martam turpinās literārās jaunrades darbu iesniegšana publicēšanai skolas literārajā žurnālā ,,Solis”.

Sīkāka informācija pie latviešu valodas un literatūras skolotājām.