Ziemassvētku pasākums skolas darbiniekiem

ziema_5

Aiz mums paliek pēdas… Mūsos paliek pēdas…

Katrs gads mūsu dzīvi iekrāso kādā krāsā, nokrāsā. Katrs satiktais cilvēks mūsu dzīvē atstāj savas atmiņas. Kādas tās ir, to nosaka notikumi, situācijas, bet visvairāk,  mūsu katra paša attieksme.

Kad skolēniem jau bija sākušās ziemas brīvdienas, un skolas telpas krietni klusākas, skolas darbinieki tikās ļoti sirsnīgā, jautrā un omulīgā Ziemassvētku pasākumā. Šim brīdim bija dīvaina nokrāsa, jo ar kolektīvu kopā pēdējo reizi bija skolas direktore Rita Pole. Laikam abpusējais „Paldies” bija vārds, kas sasildīja visu sirdis.

Pasākumā gadu skaits visiem bija tikai ciparu kombinācija, jo jautrībai, spēlēm un rotaļām ļāvās pilnīgi visi klātesošie.

Lai mums izdodas šo saliedētību, atvērtību, prieku darboties saglabāt visa nākamā gada garumā!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Meldere

9. – 12.klašu Ziemassvētku pasākums

ziema_4

9.-12. klašu skolēniem 1. semestris tika noslēgts ar Ziemassvētku pasākumu, kurā skolēni un skolotāji uzsvēra savas dzīves svarīgākās vērtības. Vērtību sniegotajam ceļam cauri palīdzēja iziet Eglīte un Rūķu meitene (skolēnu pašpārvades Kultūras ministre un viņas vietniece) .

9.a klase par lielāko dzīves vērtību uzskatīja mīlestību, izpildot grupas „RE:public” dziesmu „Strēlniece”. 9.b klase par savu nākotnes vērtīgumu pauda „Labvēlīgā tipa” dziesmā „Es piezīmēšu tev ūsas”. 10. klasei vērtīga šķita viņu veselība, savu veselīgo dzīvesveidu atspoguļojot leģendārās grupas „Pērkons” dziesmā „Slidotava”. 11. klase bija bagāta ar tiem piemītošajām dzīves vērtībām, tās atspoguļoja dziesmu popūrija video versijā. 12. klasei vērtīgs šķita šis brīnumiem un mīlestības pilnais gadalaiks, ko apliecināja, dziedot „Prāta vētras” dziesmu „Ziema”.

Svinīgā pasākuma noslēgumā tika godināti  skolēni, kuru vidējais vērtējums 1. semestrī sasniedza 8,00 un vairāk balles, kā arī 9.-12. klašu audzinātājas.

Ziemassvētki ir labo darbu  laiks un laiks, kad iepriecināt savus tuvos un mīļos. Tieši šī iemesla dēļ pasākums rosināja katru aizdomāties par viņiem piemītošajām vērtībām, atcerēties savus tuvos un mīļos un klusībā aizdomāties par saviem tuvākās nākotnes plāniem. Lai mērķtiecīguma, cīņasspara, gudrības un izturības pilns 2017. Gaiļa gads!

Skolēnu pašpārvaldes Kultūras ministres vietniece Liene Lakstīgala

Aicinājums pieteikties semināram “Beta”

VISC 2017.gadā organizē semināru ciklu “Beta” 9.-12.klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par dabas zinātnēm un datorzinātni, kuri izstrādā pētnieciskos darbus dabas zinātnēs, vai arī savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šīm zinātnēm. Pirmais seminārs notiks 2017.gada 28.janvārī Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā (Ķengaraga ielā 8, Rīgā). Seminārs plānots no plkst.11.00 līdz 16.00. Izglītojamie aicināti pieteikties semināram līdz 2017.gada 10.janvārimaizpildot anketu. Apstiprinājums par dalību seminārā tiks izsūtīts individuāli uz pieteikumā norādīto e-pastu līdz 2017.gada 13.janvārim. Lasīt vairāk