“Mazu brīdi pirms…”

16.decembrī Pļaviņu novada ģimnāzijas interešu izglītības kolektīvi ar savu sniegumu  koncertā “Mazu brīdi pirms…” priecēja vecākus, vecvecākus, skolotājus un ikvienu, kurš pirmssvētku steigā vēlējās gūt svētku noskaņu.

Sirsnīgs paldies par ieguldīto darbu kolektīvu vadītājiem: 1.-2. kl. un 3.-4. kl. deju kolektīvu vadītājai Gunai Krukai, 7.-9. kl. un 10.-12. kl. deju kolektīvu vadītājai Inetai Reiterei, deju kolektīvu koncertmeistarei Madarai Jankalānei, sākumskolas ansambļa vadītājai Kristiānai Balodei, 4.-8. kl. un 9.-12. kl. koru diriģentei Olgai Krasutinai un koncertmeistarei Sigitai Vilkaplāterei, skolotājai Armandai Lasmanei un skatuves runas pulciņa vadītājai Silgai Stučkai!

Paldies  koncerta dalībniekiem, viņu ģimenēm un visiem, kuri piedalījās koncerta sagatavošanā un norisē!

Lai raits solis un skanīgas balsis Jaunajā gadā!

Direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Luksa

Tikšanās ar Aizsardzības ministru Raimondu Bergmani

Varam būt patiesi lepni, ka ar Aizsardzības ministrijas organizēto lekciju “Kā mēs sargājam Latviju?” Pļaviņu novada ģimnāzijā viesojās Aizsardzības ministrs, mūsu novadnieks, Raimonds Bergmanis un Zemessardzes 55. kājnieku bataljona  1. rotas virsseržants seržants Artis Ošiņš.

R. Bergmanis un A. Ošiņš 9.-12. klašu skolēniem stāstīja par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, Latvijas dalību NATO, Nacionālo bruņoto spēku attīstības virzieniem un karavīru rūpēm par vides aizsardzību Ādažu poligonā. Skolēni tika iepazīstināti ar  aizsardzības nozares aktualitātēm un jauniešu iespējām iesaistīties Jaunsardzē, Zemessardzē un Nacionālo bruņoto spēku profesionālajā dienestā.

Priecīgi par satikšanos ar ministru R. Bergmani bija sākumskolas skolēni un jaunsargi, kurus ministrs aicināja izmantot un izvērtēt dzīvē dotās iespējas.

Tiekoties ar skolas darbiniekiem, Raimonds Bergmanis runāja gan par valsts aizsardzību, gan par politiku, gan dalījās pārdomās par skolas dzīvi.

Direktores vietniece audzināšanas darbā Ilze Luksa

ATKLĀTAIS DAMBRETES TURNĪRS

checkers game17. decembrī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika Atklātais dambretes turnīrs. Sacensībās piedalījās 24 spēlētāji (16 skolēni un 8 pieaugušie). Katram bija jāizspēlē septiņas partijas, vērtējums notika pa vecuma grupām.

Rezultātā:
Iesācēju grupā 1. vietu izcīnīja Edgars Smilgājs (1.b) un Beāte Bancāne (2.b).

Jaunākā grupā 1. vieta – Raivilam Kārklim (4.a) un Anastasijai Trifanovai (6.a), 2. vieta – Viktorijai Suhovai (4.b) un Edijam Zeipem (7.b), 3. vieta – Raineram Pakeram (4.a), bet Karīnai Davidovai (9.a) 3. vieta vecākā grupā.

Pieaugušajiem:  1.vieta Guntim Purviņam un Daigai Strodei, 2.vieta -  Andrejam Reizniekam, Anitai Seikovskai un Evijai Smilgājai, bet 3.vieta – Aivaram Ernstonam un Andrim Smilgājam.

Pateicos visiem par drosmi piedalīties un apsveicu ar lielisko spēli!

Veiksmīgu Jauno Gadu! Gatavojamies jaunām uzvarām!

Dambretes skolotājs – Herberts Millers