afisa-zibakcija

Niklāva dienas pasākums DU

20161208_155135

8. decembrī mēs, devītās a un b klases meitenes (Karīna, Kitija, Betija, Samanta S., Samanta P., Laine un Anete) kopā ar vācu valodas skolotāju Ritu Jakovļevu devāmies uz Daugavpils Universitāti, lai piedalītos Niklāva dienai veltītajā pasākumā. Pasākumā piedalījās skolēni no dažādām Latvijas skolām, kā arī bija viesi no Lietuvas.

Uz pasākumu visi devās ar sagatavotiem priekšnesumiem, piemēram, Ziemassvētku dzejoļiem, dziesmām vai lugām. Arī mēs bijām sagatavojušas priekšnesumu – lugu “Das große Casting. Weihnachtsengel gesucht”.

Pasākuma noslēgumā saņēmām pateicības rakstu un garšīgas Ziemassvētku dāvanas.

Kopumā pasākums bija ļoti interesants, jo mums bija iespēja skatīties dažādu skolēnu gatavotos priekšnesumus. Sapratām, cik svarīgi ir mācīties valodas, jo tas var noderēt, sazinoties ar citiem cilvēkiem.

Paldies Daugavpils Universitātei par aicinājumu piedalīties pasākumā un jauko uzņemšanu! Paldies skolas adminitrācijai par atbalstu!

Frohe Weihnachten und alles Gute im Neuen Jahr!

9.a klases skolniece Karīna Davidova,

9.b klases skolniece Anete Kapteine