Projekta „Sporto visa klase” otrās sezonas atklāšana mūsu skolā

pirksti2. novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā tika dots starts Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā projekta “Sporto visa klase” jaunajai, trešajai sezonai. Mūsu skolas 3.b klase ir starp tām 82 klasēm, kas šajā mācību gadā uzsākušas dalību projektā „Sporto visa klase”.

Pasākumā visus skolēnus uzrunāja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers, Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Izglītības ministrijas pārstāvis un Valmieras domes pārstāvis. Atklāšanas ceremonijā 3.b klases kapteinis Endijs Lasmanis saņēma projekta “Sporto visa klase” karogu, kas simbolizē klases piederību projektam. Varējām vērot un aizrautīgi līdzi darboties Valmieras pilsētas jauniešu sagatavotajiem priekšnesumiem.

30. novembrī notika ”Sporto visa klase ” atklāšanas pasākums mūsu skolā. Pie mums viesojās LOK priekšsēdētājs Žoržs Tikmers, LOK projektu vadītāja Lilita Mitrofanova un Pļaviņu novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde. Ciemiņi tikās ar 4. b klasi un viņu audzinātāju Gintu Balodi, lai uzzinātu, kā 4.b klasei veicās projektā pagājušajā mācību gadā.

Arī visi sākumskolas skolēni pulcējās projekta “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā, lai svinīgi uzsāktu otro mācību gadu šajā sportiskajā un veselīgu dzīvesveidu atbalstošajā aktivitātē Pļaviņu novada ģimnāzijā. Labus ceļa vārdus, izturību, spēku, sportisku garu, prieku darboties visiem vēlēja Žoržs Tikmers un Gunta Žilde. 3.b klase šim pasākumam bija sagatavojusi sportisku priekšnesumu. Abas projekta klases aizrautīgi sacentās jautrās stafetēs. Pasākuma noslēgumā visi sākumskolas skolēni ar prieku atcerējās Olimpiskās dienas vingrošanas kompleksu.

Esam pateicīgi par iespēju sportot 5 reizes nedēļā! Novēlam izturību gan paši sev, gan mūsu sporta skolotājiem Ilvai Aleksejevai, Jānim Eidukam un peldēšanas trenerei Jolantai Grugulei!

Sandra Fišmeistare

Aicinājums pieteikties Jauniešu akadēmijā!

riseba