Skolas bibliotēka atgādina!

gramatas

Jau  kopš bērnības zinām, ka grāmatu lasīšana ir ļoti noderīga. Bet kur slēpjas tas labums? Tātad- grāmatu lasīšana mazina stresu, palīdz atbrīvoties no bezmiega, padara mūs jūtīgākus, uzlabo smadzeņu darbību, padara mūs pievilcīgākus, palīdz labāk saprast dzīves mērķus, tikt galā ar dzīves grūtībām. Cilvēki, kuri lasa ir sociāli aktīvāki. Grāmatu lasīšana papildina vārdu krājumu. Lai arī cik dīvaini tas liekas, bet pētījumi ir pierādījuši, ka tie, kuri lasa, ar sportu nodarbojas biežāk. Grāmatu lasīšana palīdz būt atvērtākam, atvieglo svešvalodu apguvi,  attīsta prasmi klausīties. Grāmatu lasīšana attīsta radošās prasmes. Skat- tikai  ieguvumi vien! Nāc, izvēlies un lasi!  Bet atceries – ja esi iespieddarbu izlasījis, nevilcinies, atgriez to bibliotēkā!