Pirmais Pļaviņu novada ģimnāzijas 10. klases iestājeksāmens vidusskolā

Skolēniem ir aizritējusi pirmā iestājeksāmena diena, kas noritēja bērnības noskaņās.
3. oktobrī 10. klases audzēkņi skolā ieradās pacilātā noskaņojumā, mugurā velkot savas bērnudārza kleitas, krāsainas bikses, zeķes, iesietas matu lentas, sprādzes un citus aksesuārus. Katrs skolēns bija paņēmis  līdzi savu mīļāko bērnības rotaļlietu un kopā ar to pavadīja visu dienu –  vienam tas bija pērtiķis vai lapsa, citam spēļu automašīna. 10. klases skolēni sagatavoja ieskatu savā bērnībā, izveidojot bilžu galeriju.  Dienas laikā “mazie skolēni”  izmēģināja spēkus  mīklu minēšanā, un šajā pārbaudījumā 10. klase izrādījās gudra un atjautīga. Vēlāk skolas audzēkņi varēja vērot 10. klases sagatavoto rotaļu, kurā vienojās visa klase.

Apsveicam mūsu skolas 10-tos ar pirmā veiksmīgā pārbaudījuma izturēšanu!

11.klases preses nodaļas vadītāja Džesika Nikaļuka

„Draudzīga skola” piedāvā konkursu skolotājiem!

draudziga_skolaTurpinot iepriekšējos gados veiksmīgi aizsākto iniciatīvu, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija kustības „Draudzīga skola”  ietvaros izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē. Konkursa mērķis ir draudzīgas, cieņpilnas un savstarpēji atbalstošas vides attīstīšanas skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā „Draudzīga skola”. Pedagogu darbi tiek gaidīti līdz 21. novembrim. Konkursam iesūtītie darbi tiks vērtēti trijās kategorijās: 1. – 4. klašu grupā, 5. – 9. klašu grupā un vidusskolu un profesionālās izglītības iestāžu grupā. Labāko darbu autoriem balva katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Ar konkursa nolikumu  var iepazīties šeit