Darba plāns 5. – 9. septembris

Skolā dežūrē 12.klase

Pirmdiena, 5.septembris
14.00 -16.00 Videokonference par Valsts izglītības informācijas sistēmas (VIIS) aktualitātēm

Otrdiena, 6. septembris
10.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
14.40 Jaunsardzes prezentācija 5. – 6.kl. skolēniem 405.kab.
15.30 Jaunsardzes prezentācija 7. – 12.kl. skolēniem 405.kab.
15.30 Metodisko komisiju sanāksmes
17.00 6.a klases vecāku sapulce 312.kab.

Trešdiena, 7.septembris

Ceturtdiena, 8. septembris
Skolu psihologu MA sanāksme Jēkabpilī (Dz.Vanaga)

Piektdiena, 9. septembris
11.00 Dežūru nodošana – pieņemšana 209.kab. (piedalās 12.,11.klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
12.30 Atbalsta personāla sanāksme 209.kab.
13.00 Futbola diena 2. – 4.kl. skolēniem sporta zālē
Ieskaišu grafika 1.semestrim aizpildīšanas pēdējā diena

Līdz 9.09. mācību priekšmetu tematisko plānu iesniegšana elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā mācību darbā I.Seipulei (ilzeseipule@hotmail.com)
Līdz 9.09. klašu audzinātāju audzināšanas programmu iesniegšana elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā audzināšanas darbā I.Luksai (ilze.luksa@png.edu.lv).

Apsveikumi jauno mācību gadu uzsākot

apsveikums_5

apsveikums_4

apsveikums_3

apsveikums_2

apsveikums_1

Pļaviņu novada Jaunsargu vienības vasara 2016

Jaunsardze, nodarbībasJaunsargu mācību gads noslēdzās ar šaušanas sacensību ” Barikādēm-25” labāko šāvēju ar mazkalibra ieročiem apbalvošanu. Sacensības norisinājās piecās kārtās,sākot ar šī gada janvāri un noslēdzās maijā. “Barikādēm – 25 “uzvarētāji :
1. vieta Juris Ernests Brūniņš  2.vieta Mareks Bogdanovičs 3. vieta Gints Kapteinis
1.vieta Rolands Paļuga 2.vieta Aivars Skābarnieks  3. vieta Helmuts Vītols
1.vieta Samanta Seliverstova 2.vieta Evija Miltiņa 3.Vieta Agate Krista Kriņicka /Rēzija Līna Upeniece
Jūnijā jaunsargi devās uz spartakiādi Višķos, kur aizvadīja trīs karstas dienas, kurās tika pārbaudīta jaunsargu vispārējā fiziskā sagatavotība. Jaunsargi piedalījās florbola sacensībās, vasaras biatlonā, šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, orientēšanās, jautrības stafetē. Pļaviņu jaunsargu vienību pārstāvēja: Elizabete Šuplinska, Agate Krista Kriņicka, Marta Buševica, Mareks Bagdannovičs, Ēriks Gavars, Igors Babaks, Kristaps Ostrovskis, Ingus Siliņš, Aivis Jokums, Andris Rāviņš ,Aivars Skābarnieks, Jānis Smilgājs. Pļaviņu novada jaunsargi uzrādija labus rezultātus atsevišķos sporta veidos, kā rezultātā kopvērtējumā ieguva trešo vietu starp trīsdesmit citu jaunsargu vienībām.
Jūnija beigās Pļaviņu novada jaunsargi devās braucienā – mācību ekskursijā uz Bauskas pili un tās apkārtni, kur gida pavadībā tika iepazīstināti ar Bauskas pils vēsturi sākot no tās celšanas brīža – 1443. gadu, un beidzot ar mūsdienām. Jaunsargiem bija iespēja aplūkot visas pilī izvietotās ekspozīcijas, kā arī uzkāpt pils tornī un redzēt vietu, kur satiekas Mūsas un Mēmeles upes . Pēc ekskursijas pa pili jaunsargi baudīja maltīti skaisti sakoptajā pils parkā, kur izmantoja arī savas praktiskās iemaņas ugunskura kurināšanā, attiecīgi tam paredzētā vietā, lai ceptu desiņas.
Jūlijā jaunsargi trīs dienas aizvadīja nometnē O.Kalpaka dzimtajās mājās “Liepsalās”, kur tika celta telšu pilsētiņa, kura bija jānodrošina pret laika apstākļiem, kuri šajās dienās jaunsargus nelutināja. Šeit jaunsargus gaidīja tādi pārbaudījumi kā: virves vilkšana, šķēršļu josla, ierindas skate, orientēšanās. Milzīgajā konkurencē ar lielu atbildības sajūtu un milzīgu cīņas sparu Pļaviņu novada jaunsargi parādīja savu raksturu, izcīnot visaugstāko 1. vietu kopvērtējumā starp trīsdesmit divām komandām.Pļaviņu novada jaunsargu komandā startēja: Marta Buševica, Kitija Smirnova, Samanta Seliverstova, Annija Šmite, Mārtiņš Zeps, Kristers Daiļida, Aivars Skābarnieks, Ingus Siliņš, Kristaps Ostrovskis,Rolands Paļuga, kā arī komandas kapteinis Igors Babaks. Jaunsargi mājās atveda apbalvojumus: kausu, medaļas un diplomus, par ko pašiem bija liels gandarījums.
Augustā, Pļaviņu novada slēpošanas – biatlona bāzē “Jaujas- Jankas”, notika ZS 55.KB veterānu un  vairāku novadu Jaunsargu slidojums, kurā piedalījās Skrīveru, Jaunjelgavas, Aizkraukles, Pļaviņu novada jaunsargi. Jaunsargi tikās ar 90-to gadu Zemessardzes veterāniem, kuri piedalījās Zemessardzes veidošanā Latvijā, klausījās viņu stāstos, uzdeva jautājumus. Jaunsargi trīs nometnes dienās veica dažādus taktiskos vingrinājumus: pārvietošanās formācijas, izlūkošana, novērošana, patrulēšana, notika arī sacensības ar pneimatiskajiem un mazkalibra ieročiem. Labus rezultātus no Pļaviņu novada komandas uzrādija Kitija Smirnova, Agate Krista Kriņicka, Aivars Skābarnieks, Ēriks Gavars, Igors Babaks. ZS 55.KB Zemessargi Juaunsargiem un veterāniem demonstrēja šobrīd zemessardzei pieejamos ieročus. Brīvajā laikā jaunsargi spēlēja volejbolu, kurināja ugunskuru, pie kura pavadīja vakarus, pārrunājot dienā notikušo.
Kopš 2000.gada Pļaviņu novada bērniem, (no 12.gadiem), ir iespēja piedalīties valsts apmaksātā jaunsardzes programmā, kuras apgūšana dod iespēju aktīvam dzīvesveidam, darbam komandā, apgūt jaunas zināšanas,iemaņas, prasmes,iegūt jaunus draugus, domubiedrus.
Par iespēju piedalīties Jaunsardzes kustībā interesēties PNG.

Pļaviņu novada jaunsargu instruktors I.Kravalis