Tikšanās ar projekta Mammadaba pārstāvjiem

mammadaba2016./2017.m.g. Pļaviņu novada ģimnāzija ir izraudzīta par Mammadaba  vēstniecību, tāpēc

piektdien, 26.augustā, plkst.10.00 209.kabinetā

būs tikšanās ar projekta pārstāvjiem, lai kopīgi pārrunātu vēstniecības iespējas.

Laipni aicināti klašu audzinātāji un mācību priekšmetu skolotāji!

Atgādinājums par braukšanas maksas atvieglojumiem braukšanai ar sabiedrisko transportu Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņiem

Atgādinām, lai līdz 01.09.2016. skolēns, kura deklarētā dzīvesvieta ir Pļaviņu pilsētā – Rīgas ielā, Bebrulejas ielā, Gostiņos un Klintaines pagastā, saņemtu braukšanas atvieglojumu pilsētas sabiedriskajā transportā (braukšanas karti), iesniegums skolēna likumiskajam pārstāvim skolas kancelejā jāiesniedz līdz 25.08.2016.
Noteikumi braukšanas maksas atvieglojumiem braukšanai ar sabiedrisko transportu Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņiem