Aizvadīts 9. un 12. klašu izlaidums

Direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Krastiņa

Jūnija mēnesis visās Latvijas skolās atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaidumu laiks…
Pļaviņu novada ģimnāzijā šogad pirmo reizi visu izlaiduma klašu absolventi pulcējās vienkopus 11.jūnijā, lai priecātos par padarīto un saņemtu laba vēlējumus tālākajam dzīves ceļam.
2015./2016.mācību gadā Pļaviņu novada ģimnāzijā 12.klasi absolvēja 22 ģimnāzisti. Klases audzinātājam Valdim Silovam viņi bija pirmā audzināmā klase. Saviem vienpadsmit puišiem un vienpadsmit meitenēm audzinātājs vēl visu ieceru piepildīšanos un veiksmi ikdienas gaitās. Daži no 12.klases absolventiem jau var lepoties ar sasniegto – Ieva Skrabutena ir Vītola fonda stipendiāte, Juliāns Purvinskis ir ieguvis apliecinājumu par brīvprātīgā darba veicēja statusu, bet Marija Mičule līdztekus vidusskolai ir absolvējusi arī Aizkraukles Sporta skolu.  Savukārt Ernestam Brūniņam un Juliānam Purvinskim, jaunsardzes instruktors Imants Kravalis, pasniedza apliecību par Jaunsardzes programmas apguvi, un teicami nokārtotiem pārbaudes testiem.
9.klašu absolventi, kopskaitā 34, savu audzinātāju Anitas Seikovskas, Mārītes Kvēpas un Iras Ņikiforovas, kā arī visas pedagogu saimes atbalstīti un iedrošināti ir ieguvuši obligāto pamatskolas izglītību un šobrīd atrodas lielās izvēles priekšā – kur turpināt mācības. Pļaviņu novada domes priekšsēdētājas Guntas Žildes vēlējums un, protams, Pļaviņu novada ģimnāzijas direktores aicinājums 9.klašu beidzējiem – palieciet Pļaviņu novadā, mācieties mūsu skolā – turpiniet un veidojiet skolas labās tradīcijas!
9.un 12.klašu izlaiduma absolventus, viņu vecākus, pedagogus un viesus priecēja dziedātāja Elza Rozentāle, bet uz pirmo valsi aicināja grupa “Lifts”. Izlaiduma valsis izskanējis, vēl gaisā virmo dāvāto ziedu smarža, bet absolventiem iedrošinājumam izdarīt pareizo izvēli un sasniegt iecerēto vēlam šādas rindas:

Nav tāda, ko nevar.
Ja ir- tad jāvar!
Kaut plaukstām jūra jāizsmeļ,
Kaut zemes smagums jāpaceļ.
Nav tāda, ko nevar.
Ja ir – tad jāvar!