Klāt pirmie eksāmeni!

eksamens Pavasaris, maijs, pirmais eksāmens, ievziedu trakums un satraukums – kas būs?Kā būs? Atkal un atkal. Mostas šaubas, domas skrien uz priekšu un atpakaļ, atkal uz priekšu, laiks iet, un Tu jūti- ir! Brīnums ir tepat līdzās- jau sasniedzams. Tuvu, tuvu. Iededz kastaņzieda sveci, vienkārši tāpat, jo tā ir pieņemts pavasarī. Kastaņas svece deg, un Tu pēkšņi jūti, ka tas nav vienkārši tāpat. Tava kastaņu svece rāda ceļu. Tā rāda, ka gaidi ko labu, jau esi gatavs, vari uzņemt un pieņemt, palīdzēt. Esi gatavs dalīties ar gaismu un zināšanām, kas Tevī ir šajā laikā. Kastanim ir taisnība- pavasaris ir ticis visam klāt… Pasaule mūs uzrunā ar dabas ziediem – lai skaista šī tikšanās!

9. un 12. klašu skolēni!

Veiksmi  eksāmenos!

Lai sapņi piepildās !

Lai ziedu trakums iedvesmo darbiem!

6.b klases dalība “ZZ čempionātā 2016”

zzJau par tradīciju kļuvusi mūsu klases piedalīšanās “ZZ čempionātā”. Veiksmīgais starts un iegūtās pozitīvās emocijas pagājušajā gadā mudināja mūs arī šogad sagatavot mājas darbus un pieteikties atraktīvākajam, interesantākajam un saliedējošākajam pasākumam skolēniem “ZZ čempionāts”. Ar nepacietību tika sagaidīta priecīgā ziņa, ka esam iekļuvuši pusfinālā.

28.aprīlī Valmierā notikušā pusfināla 6. – 8.klašu grupā bijām kopā ar vēl 59 draudzīgām, sportiskām un atjautīgām klasēm. Visas dienas garumā piedalījāmies dažādās aktivitātēs, stafetē un orientēšanās sacensībās ar erudīcijas jautājumiem. Mēs ne tikai sacentāmies veiklībā un gudrībā, bet arī ieguvām jaunas zināšanas un pieredzi.

Vislielākais prieks bija noslēguma pasākumā, kad starp 18 klasēm, kas izvirzītas uz finālu, nosauca arī mūsu klasi. Vēl lielāks gandarījums par to, ka starp izvirzītajām klasēm bija tikai divas 6.klases un mēs bijām viena no tām.

Lai klase varētu piedalīties šajā pasākumā, mums bija daudz atbalstītāju un palīgu. Tāpēc sirsnīgu paldies sakām skolas vadībai un mācību priekšmetu skolotājiem, “klases krustmātei” Sanitai, Anda mammai, Inga mammai, Anželikas mammai un māsai, Martas māsai, Beātes māsai, Daniela māsīcai ar draudzeni, 12.klasei, šoferītim Oļegam un ēdnīcas personālam!

Turiet īkšķus par mums finālā, kas notiks Jūrmalā 28.maijā!

6.b klase un audzinātāja Ilze

20160428_104153 20160428_111112 20160428_111317