Apsveikums no 9.a

9a_zvans

Tikšanās ar apģērba dizaineri Daci

9aPiektdien,  6.maijā,  klases stundā  9.a klasē viesojās Pļaviņu novada ģimnāzijas absolvente un apģērba dizainere Dace Langenfelde. Dace mums pastāstija par  aizraušanos  skolas laikā  ar mūziku, mākslu un svešvalodām, par veikto izvēli studēt RTU. Mācību laiks Rīgas tehniskajā universitātē bija interesants, saspringts un ļoti noderēja skolas laikā apgūtie priekšmeti – anatomija, mājturība, vizuālā māksla, vēsture un kultūras vēsture, arī matemātika. Labās svešvalodu zināšanas Dacei ļāva sekmīgi studēt Erasmus programmā Vācijā, piedalīties Mercedes – Benz Fashion Week ar saviem darbiem.  Jauniete demonstrēja  tērpus no savām kolekcijām ar skanīgiem nosaukumiem  ”Serenāde”, „Koraļļi”, kuras izrādīja skatē „Ķīpsalas pavasaris 15”. Pašlaik apģērbu dizainere Dace ir nodibinājusi savu uzņēmumu SIA “DACE L”, kurā tiek piedāvāti pašas dizainēti un šūti tērpi dažādam vecumam un gaumei, kā arī somas, maciņi.

Paldies mūsu viesim Dacei Langendeldei par interesanto stāstījumu par izvēlēto profesiju, par iespēju apskatīt skiču krājumus un izlolotās idejas realitātē! Arī mūsu klasē meitenes interesējas par  apģērba dizainu, iespēju darināt tērpus un aksesuārus- paldies par izdevību tikties ar apģērbu dizaina jomā strādājošu speciālistu, radošu personību, kas pārzina apģērba tapšanas procesu, sākot no skices līdz gatava izstrādājuma prezentācijai. Vēlam veiksmi  darba aktivitātēs. Lai izdodas realizēt visneiedomājamāko tērpu idejas!

9.a klases vārdā  preses ministre  Amanda Andersone