Aicinājums vidusskolēniem uz Go Beyond bezmaksas prasmju semināru “Ko nu?”!

ku-nu

Datums: 26.05.2016.

Laiks: 16.00 – 19.30

Vieta: Zaļā iela 1, Rīga, 4.stāvā, Microsoft Latvia birojs

Pasākumā jaunieši varēs uzzināt, kāpēc sociālās prasmes ir nozīmīgas darba tirgū un sadzīvē, kā un kāpēc ir svarīgi tās attīstīt. Divos “cēlienos” dalībniekiem būs iespēja papildināt savas prasmes, apgūt jaunus, noderīgus rīkus un uzzināt ko vairāk par sevi. Katrā cēlienā iespējams izvēlēties vienu no divām nodarbībām.

Pirmais cēliens

Tev ir 60 sekundes. Ko Tu pateiksi par sevi?

Nodarbībā būs iespējams uzzināt, kā pateikt būtiskāko par sevi ļoti īsas uzrunas ietvaros. Pirms tam, protams, būs jāsaprot, kas ir būtiskākais, ko vēlies pateikt.

Kā pagarināt dienu par 2 stundām, lai visu paspētu?

Nodarbībā tiks piedāvāts pārbaudīts prakstisks instruments laika plānošanai un prioritāšu noteikšanai. Būs iespēja izprast kā plānot laiku, lai paspētu visbūtiskāko dzīvē un darbā, kā arī uzzināt kā izvairīties no “izdegšanas”

Otrais cēlies

Kā veiksmīgi pārvarēt pārmaiņas?

Nodarbībā DNB bankas iekšējie treneri Indra un Dāvis jūs iepazīstinās ar Klāsa Jensena “4 istabu” teoriju, kas palīdz izprast cilvēku uzvedību, saskaroties ar pārmaiņām dzīvē. Pēc šīs sesijas jūs spēsiet atpazīt savas un citu cilvēku reakcijas pārmaiņu situācijās un zināsiet, kā ar vēsu prātu tikt laukā no apjukuma un citām negatīvām emocijām un ātrāk atgriezties pozitīvā, darbīgā noskaņojumā.

Kā izdzīvot karjeras džungļos?

Nodarbībā uzzināsi praktiskus ieteikumus, kā veiksmīgi startēt darba tirgū un kā efektīvi darboties, lai sasniegtu pēc iespējas labākus un sevis izvēlētus rezultātus.

Lai pieteiktos pasākumam, jāaizpilda anketa: ej.uz/GoBeyondSeminars