Bibliotēku nedēļa

bibliotekaSkolas bibliotēka atgādina, ka no 18.- 24. aprīlim  Latvijā atzīmējam Bibliotēku nedēļu, kura šogad tiek veltīta SADARBĪBAI, ATTIECĪBĀM sadarbībā, sadarbībai KOPIENĀ. Bibliotēku nedēļas laikā ir iespēja apmeklēt jebkuru tuvāko bibliotēku un atcerēties, ka tā ir vieta informācijas iegūšanai un zināšanu papildināšanai, arī mākslinieciskai jaunradei, kultūrai, izklaidei, vieta, kur tikties un satikties. Mums katram ir sava grāmatu krātuve – pagastā, bērnībā apmeklētākā, skolas vai mājas bibliotēka, jebkurā no tām ir iespējams atklāt ko jaunu! Sadarbosimies! Bibliotēku nedēļas laikā domāsim par to, kādas ir mūsu attiecības pašiem ar sevi, ar citiem lasītājiem, citām bibliotēkām. Kādas mums ir attiecības ar grāmatu?

Vēlējums aktīvākajiem lasītājiem – nāc uz bibliotēku, izvēlies jaunāko grāmatu!

Lasītājiem iesācējiem – atklāj savu bibliotēku!

Aizmāršīgajiem lasītājiem- ir laiks, lai atgrieztu bibliotēkā iespieddarbu!

Lai ikvienam bibliotēka kļūst par labo sajūtu vietu!