Eseju konkurss

Saeimas Eiropas lietu komisija rīko eseju konkursu “Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai”, kurš norisināsies līdz šā gada 21. aprīlim.
Eseju konkursā aicinām piedalīties jauniešus vecumā no 18 līdz 24 gadiem. Trīs labāko darbu autoriem būs iespēja viesoties Eiropas Parlamentā, Briselē.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit

Svinēsim Zemei svētkus!

zemeJau desmito gadu cauri gadalaikiem  svinēsim Zemes stundu, kad mēs visi tiekam aicināti  izslēgt uz stundu  gaismu savā mājā, dzīvoklī vai birojā. 19.martā no 20:30 – 21:30 uzsāksim videi pozitīvas  aktivitātes, jo Zemei svētki! Piedalīsimies, organizēsim pasākumus  un aicināsim piedalīties citus! Uzrunāsim, rakstīsim vai zīmēsim, aicināsim un pamācīsim, izmainīsim ko savā dzīvesveidā! Tad uzzināsim, kā dzīvot videi draudzīgi.  Samazināsim ekoloģiskās pēdas nospiedumu-  siltināsim māju un taupīsim enerģiju! Palīdzēsim Baltijas jūrai! Pārskatīsim izvēlētās sadzīves preces, lai samazinātu savu risku! Ielaidīsim pavasari dārzā! Apsaimniekosim vectēva mežu!  Svinēsim Zemei svētkus, jo tā ļauj mums uzzināt pašiem par sevi vairāk nekā viss cits.

Skolas preses ministrija

Mūsu skolas tautasbumbas un minihandbola komandu starti

bumba   18.februārī  Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu un meiteņu komandas  devās uz Aizkraukles novadasporta skolasreģionālajām sacensībām tautasbumbā.
Sacensībās piedalījās Aizkraukles pamatskolas, Aizkraukles 1.vsk., Kokneses, Skrīveru, Neretas, Seces un  Bebru skolu zēnu un meiteņu komandas.
Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda nezaudēja nevienu spēli savā apakšgrupā. Fināla spēlē sīvā cīņā tika pieveikta Skīveru zēnu komanda un kopvērtējumā izcīnīta 1. vieta.
Komandā spēlēja : Mikus Briežkalns, Ruslans Puškeļs, Matīss Vasks, Nikolajs Zablinskis, Ņikita Skrimblis, Leons Gipke, Daniels Cukanovs, Linards Lukss,
Savukārt mūsu skolas meiteņu komanda izcīnīja 4. vietu.
Komandā spēlēja : Una Ivanova, Samanta Jansone, Keita Aizporiete, Malvīne Sakoviča, Sabīne Lasmane, Alise Rubīna, Nastja Oborotova, Santa Turinceva, Madara Smirnova, Krista Stūre.

4.martā  Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda  devās uz Latvijas skolēnu  69. spartakiādi tautasbumbā, kas notika Dobeles sporta centa hallē. Kopumā spartakiādē zēnu komandu konkurencē startēja 11 skolu komandas. Mūsu apakšgrupā bija ielozētas Rīgas 47.vsk., Liepājas 3.pamatskolas, Jaunmārupes pamatskolas, Ventspils 4. vidusskolas, Vangažu vidusskolas  komandas.
Pirmajās spēlēs tika uzvarēta Ventspils un  Liepājas komandas. Trešajā spēlē līdzīgā spēlē tika zaudēts Vangažu vidusskolas komandai. Mūs pieveica arī nākošie pretinieki  Rīgas 47.vsk. un Jaunmārupes  pamatskolas komandas. Jāpiezīmē, ka šīs komandas savstarpēji tikās arī fināla spēlē, kur uzvaru guva jaunmārupieši.  Nākošajā spēlē  par 7.-8. vietu tika pieveikta Rīgas 6. vidusskolas komanda.
Komandā spēlēja : Mikus Briežkalns, Ruslans Puškeļs, Matīss Vasks, Nikolajs Zablinskis, Daniels Cukanovs, Linards Lukss, Raivo Kaņepējs, Danijs Isaks, Ralfs Striķis, Kristiāns Timofejevs.

Minihandbols
   14. martā Pļaviņu novada ģimnāzijas zēnu komanda devās uz Jēkabpili, kur startēja minihandbola turnīrā.  Turnīrā startēja sešas zēnu komandas. Pirmajā spēlē tika pieveikta Vangažu komanda, tad izcīnītas  uzvaras  pār Skrīveru un Ogres komandām.  Fināla spēlē nācās atkal tikties ar Vangažiem, taču šoreiz zaudējums un turnīrā iegūta 2. vieta.
Komandā spēlēja:Ruslans Puškeļs, Nikolajs Zablinskis, Matīss Vasks, Ričards Pogodins, Raivo Kaņepējs.
Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta skolotāja un komandu trenere Vita Brikmane