Iesoļojam pavasara brīvdienās!

pavasarisGada 11.nedēļa ir īpaša ar to, ka daļai skolēnu klāt pavasara brīvdienas, bet 12. klases jauniešiem būs iespēja apliecināt sevi pirmajos pārbaudījumos svešvalodās. Skolas preses ministrija iesaka šajās dienās likt lietā sirds enerģiju un vairot mīlestību katru brīdi! Atcerēties, ka miers ir pamats visam. Apgūt sevis sakārtošanas vingrinājumus! Dvēselei, domām, ķermenim. Mācīties baudīt atpūtu un ieskatīties acīs  pavasarim! Esiet enerģijas pilni. Veiksmi katrā lietā!

Skolas preses ministrija

9.a klases brīvprātīgā – Zane

9.a klases skolniece Zane Čipāne ir ne vien cītīga skolniece, kas veiksmīgi startē olimpiādēs un konkursos, aktīvi darbojas skolēnu pašpārvaldē un piedalās skolas kultūras dzīvē, bet arī piesakās un apmeklē Zemgales plānošanas reģiona neformālās izglītības seminārus, pati plāno un vada nodarbības un darba grupas jauniešu iniciatīvu centrā „Ideja”.

Zanes ārpusstundu aktivitātes ir brīvprātīgais darbs. Projektu nedēļas laikā Zane ar Samantu sagatavoja un novadīja interesantu nodarbību klasesbiedriem par brīvprātīgo darbu. Rudens un ziemas periodā Zane bija NVO „Jauniešu biedrība – CENTRS” projekta „Iespēju asorti” darba grupas vadītāja, projekts tika veiksmīgi realizēts. Pēc apmeklētiem jauniešu semināriem Zemgales reģionā, Zane ar Elīnu uzņēmās atbildību izplānot un novadīt JIC „Ideja” neformālās izglītības nodarbību „Īsumā par apmācībām”.

Veicot brīvprātīgo darbu, Zane gūst gandarījumu par paveikto, jaunas zināšanas un prasmes, paver jaunas iespējas sev un citiem. Paldies!

Rēzija Līna Upeniece – 9.a klase

zane