Karjeras pasākums 11., 12.klašu skolēniem

13. janvārī Pļaviņu novada ģimnāzijā notika karjeras izglītības pasākums 11. un 12. klasēm. Pasākumā piedalījās Latvijas universitātes, Daugavpils universitātes un Latvijas kultūras koledžas pārstāvji, kuri iepazīstināja ar studiju programmām.  Par studiju kredītiem skolēnus iepazīstināja pārstāvis no SEB bankas Jēkabpils filiāles. Pasākuma noslēgumā notika diskusijas par aktuālākajiem jautājumiem.

Karjeras konsultante Kristīne Piļščikova

IMG_5118 IMG_5119 IMG_5121 IMG_5122 DSCN3124

Paldies!

smaidsDraudzīga skola un Ekoskola saka paldies visiem, kas veido tīkamu un miera pilnu savu apkārtni, veicina izpratni par vidi. Visiem Pļaviņu novada ģimnāzijas entuziastiem, kuri uztur sevī harmoniju un mieru, domā pozitīvi un veselīgi! Janvāris – jauns sākums, pārmaiņas notiek, gribam vai ne. Tas, ko mēs varam- vadīt tās vajadzīgajā- smaidīgajā, pozitīvajā un veselajā virzienā. Ļauties labām domām! Ēst veselīgi! Palīdzēt!Saudzēt! Iestādīt! Attīstīties! Pilnveidot!
Lielais paldies tiem, kas ar interesi piedalās Ekoskolas globālās rīcības dienās un Labo darbu nedēļās. Ipašs paldies visiem skolas skolēniem, skolotājiem un skolas darbiniekiem (īpaši skolas ēdnīcas darbiniecēm un vadītājai), kas ar izpratni uztvēra un priecājās par akciju skolas ēdnīcā ĒD UN DOMĀ decembra izskaņā. Kā mēs ēdam? Cik mēs apēdam? Kur paliek tas, ko neapēdam? Kas paliek aiz mums? Neviens nevar mūsu vietā elpot, ēst, gulēt, interesēties un pilnveidoties! Mēs katrs esam svarīgākais cilvēks savā dzīvē. Rūpēsimies par sevi! Rūpēsimies par vidi! Veidosim attiecības ar sauli, labām domām un laipnību.